Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, mit gondoltok erről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit gondoltok erről a szituációrol? Minek van velem ha nem tetszem már neki?

Figyelt kérdés

2019 óta vagyunk együtt, bár ebből ágy jó év szünet volt. Ebből 2 éve házasok vagyunk.

157cm vagyok és anno 64kg ismert meg a férjem. Idővel persze híztam és 68-72kg között mozogtam.

Már 64 kg is csúsztatott hogy edzenem kellene, fontos az egészség és oda kellene magamra figyelnim én heti 3szor jártam zumbara szóval volt edzés de neki az nem volt megfelelő mert az nem súlyzós edzés volt.

(O jár konditerembe majdnem minden nap, de rajta sem látszik meg)

Az egeszsegemmel semmi probléma. Nincs magas vernyomas, se cukorbetegseg, semmi akut probléma.

2 éve volt egy vetelesem amit nehezen éltem meg és mihamarabb probalkozni szerettem volna. A férjem nem repesett az ötlettől, de bele ment mert én annyira akartam. (O meg várt volna pár évet)

A terhessegem nehéz volt de nagyjából probléma mentes. Az elején fogytam mert 16 hetet végig hanytam. A terhessegem végére csak annyit híztam amennyi a megengedett kg volt. Szülés után 1 hónappal már 77-76 kg voltam szóval a szülés előtti súlyomhoz képest 3-4kg maradt rajtam.

Már 1 hónappal szülés után is szekalt hogy figyelnem kellene magamra stb. 6 héttel szülés után újra vissza mentem zumbara heti 2szer. A baba nagyon hasfajos volt majd alvással szenvedtünk. Most 5 hónapos és nem sikerült fogynom mivel kimerült vagyok és azt eszem ami jól esik mivel kell az extra energia ráadásul szoptatok is.


A probléma az, hogy majdnem napi szinten megkapom hogy figyelnem kellene az egeszsegemre meg a sulyomra, és hogy nem tart vonzónak mert amióta megismerkedtunk én csak hizok. (Az egészségével semmi probléma így sem, és még mindig járok edzeni. Egyszerűen a fogyás most nem is jöhet szóba a kimerultsegtol meg a szoptatastol)

Többször osszevesztunk hogy minden férfit érdekel a kinézet és hogy ennyit megtehetnek érte főleg hogy ő miattam ment bele a gyerek dologba ezért gondolná hogy legalább ennyit megtehetek érte.

Többszöri vita által mondtam ha ennyire nem vagyok neki szimpi akkor miért marad velem? Ha nem tetszem neki keressen mást ami neki megfelelő.

Ebből jön hogy a gyerek miatt vagy hogy neki nem csak a kinézet számít stb. De mindig ebből van a vita. Már anyosommal és férjemmel is leultunk beszélgetni. A férjem úgy gondolta hogy majd még tud változtatni engem és azért bekult meg anno a sulyommal. Anyósom letolta, hogy ezt el kell engednie mert nem változtathat meg engem és nem akarja hogy emiatt legyen vége a házasságnak. (Gondolom az unoka miatt)


Már nagyon ott tartok hogy tényleg lelepek mert ezt nem bírom idegileg. De erre neki az a válasza hogy a gyerekkel ezt nem csinalhatjuk most már ez van és ha én nem vagyok hajlandó változni akkor neki kell a gondolkodását megveltoztatni (ezt ő mondta)

Én már ott tartok hogy nem érdekel és teljesen hidegen hagy. Nem értékeli a kapcsolatunkat se azt amit érte és a gyerekert teszek. Én vezetem a háztartást, főzök takarítok, gyereket nevelek és közben meg dgozok is (külföld és csak 3 hónap volt a szülés szabadsag)

Egy szó mint száz, ki vagyok merülve és semmi támogatást nem érzek felőle.


Az alábbiakban leirt alapján, ti mertetek volna így viselkedni a felesegetekkel? Én nem vezettem félre, sosem mondtam hogy már pedig le fogok fogyni stb. Persze a cél az volt hogy oda figyeljek és fogyjak valamennyit, de nekem nem ez volt az elsődleges cél és ezt ő is tudta.


Bocsi a hosszú leirasert.

31N és 34 F


ápr. 28. 12:55
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
79%
Magyarul a kapcsolatotok legelejétől kritizál?
ápr. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
97%
A férjed ismerkedés óta csakis azért vett figyelembe mert más nőknél akik neki tetszettek nem volt esélye. Azt hitte, hogy majd lefogysz. Sose szeretett igazán tehát most sem szeret. Anyósra ne hallgass mert a gyerekednek attól rosszabb nem létezik, hogy hallja a veszekedéseket kettőtök közt, látja, hogy idegesek vagytok, vagy te frusztrált, szomorú vagy. Váljatok el. Ha nem teszed meg a gyereked hasonló lesz mint a férjed, vagy te.
ápr. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
97%

Jobb nincs alapon veled marad, de ha fog akadni más nő aki visszonozza az érzéseit azonnal el fog téged hagyni.

Döntsd el, hogy megvárod míg ő pattint le, vagy véget vetsz házasságnak nem nevezhető fraskának te minél előbb...

ápr. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
13%

Szerintem a szülés nem ok arra hogy egy nő elhagyja magát. Tudom mivel jár egy terhesség, egy szülés egy kisbaba. Rengeteg nőnek sikerül formában tartani magát, neked is menne, ha akarnád.

Tudtad, hogy a párodnak nem fogsz tetszeni, ha elhízol. Még szülés előtt is jelezte. De te ezzel nem foglalkoztál. Nem értem most mit borulsz ki. Ha tudtad, hogy te úgysem fogsz ez ellen tenni kár volt babát vállalni.

ápr. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
73%

#4 kívánom sose élj olyan kapcsolatban, ahol folyton stresszeltetnek. Ilyenkor hízás-fogyás váltakozva is előfordul, ehhez mêg szülni sem kell...

A kérdező bántalmazó kapcsolatban él, a kezdetek óta.

ápr. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
68%

#4:


Undorító vagy. 🤮

ápr. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 Noren1989 ***** válasza:
76%

1, neki meg kitsi a fasza.

Mondd, h 20centis jobb.

2, a depresszió nem igazân jó segítőtàrs. Vàllaljon àt feladatokat, legyen apa, de igazàból, nem csak az anyakönyvi kivonaton.

3, villantsa meg ő is a sportos testet, mer neked arra àll fel a pinickàd.

ápr. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
93%
Most már mindegy, de: a f@szért kellett erőltetni a gyereket?!
ápr. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
74%

4, te elolvastad, amit a kerdező ír? Miféle elhízasról beszélsz? A pasinak van problémája, a kérdezőnek nincsen. Heti 2x sportol, egészségesen eszik. 5 hónapja szült, szoptat. Semmi baj a súlyával. A férjével annál inkább.

Az ilyet, mint a férjed, én nem tudom férfinak tekinteni. Csak terpeszt és kritizál. Ne haragudj, de minek ez neked? Úgyis dolgozol, költözz el, gyertek haza, vagy valami. Ennél bármi jobb, mimt egy ilyen balfasz herét hallgatni minden nap.

ápr. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
73%

"Minek van velem ha nem tetszem már neki?"


De hát soha nem tetszettél neki kérdező:



"157cm vagyok és anno 64kg ismert meg a férjem...

Már 64 kg is csúsztatott hogy edzenem kellene, fontos az egészség és oda kellene magamra figyelnim..."


Miért vagy vak?

ápr. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!