Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem állok készen egy kapcsolatra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem állok készen egy kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Együtt vagyunk három hónapja a jelenlegi párommal, és azt érzem, hogy nem akarok ennyi időt szánni rá. Inkább megyek túlórázni a hétvégén, minthogy vele legyek, mert a pénz fontosabb nekem.

Az előző kapcsolatomon nem vagyok túl teljesen, lehet ez is benne van. De úgy érzem, nem nekem való a komoly kapcsolat. Nekem csak egy olyan pasi kell, akivel néha elmegyünk valahova, ha olyan kedvünk van. Mit mondjak neki?


ápr. 28. 13:18
 1/4 Noren1989 ***** válasza:
34%

Nem.


Kifogâs nints.

ápr. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy neked csak szexre kell pasi.
ápr. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Valóban, ahogy mondod, neked elég egy barátság extrákkal pasi. Ne húzd az idejét, tisztázd le vele a dolgokat. 33/F
ápr. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Tök jó, hogy ez akkor jut eszedbe, mikor már jó eséllyel magadba szerettetted és beléd feccölt egy csomó pénzt, időt, energiát, beszélgetést, érzéseket. Milyen jó, mikor egyesek kedvükre szórakoznak másokkal, mintha csak tárgyak lennének.
ápr. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!