Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan akadtam ki az exe miatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadtam ki az exe miatt?

Figyelt kérdés
Tegnap ott voltam a paromnal és előszedte azokat a szexuális segédeszközöket amit az exével használtak análhoz. Én nagyon ki akadtam mert én nem szeretem alapból AZT , és így kevesebbnek is érzem magam az exeinél
2020. júl. 17. 14:10
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Ez a fazon tömören: hülye, és smucig:D Mit lehet arra mondani, ha valaki képtelen gondolkozni, és a nadrágba tartja az eszét.
2020. júl. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
1+ Eleve használt cuccot nem hozunk be új kapcsolatba..
2020. júl. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
:DDDDDDDDDDDDD azta mekkora tapló :D
2020. júl. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ez coming out volt. Így akarta közölni, hogy meleg, mint a kályha. Igazából minden paliban van egy kis vonás, aki rá van kattanva a végbelekre.
2020. júl. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mutatta volna akkor az orrába dugtam volna és go home..

Remélem van annyi erőd, hogy eltakarítsd ez a majmot.

2020. júl. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%

Párom nekem is felhozta, hogy az exével ez milyen jól működött... Kiprobaltam, utaltam, aztán közöltem hogy vissza lehet menni az exhez, vagy keresni új barátnőt aki ezt szereti, engem meg felejtsen el.

Azóta hála az égnek békén hagy ezzel a hulyeseggel.

2020. júl. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom...ha nekem elővett volna valamit a párom, amit x hónappal ezelőtt az exe se..ébe csavargatott ,biztos fejbevágtam volna vele aztán hazamegyek.Ne vicceljünk már. Az ok ,hogy ő szeret valamit az is ,hogy beszél róla...nah de ez .Undorító.
2020. júl. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Uhh, ez nagyon igénytelen.
2020. júl. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem sokszor van ilyen, de egyetlen szóban le tudom írni, mit gondolok erről: FÚJ. (ja, és nem az "anál" része miatt...)
2020. júl. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!