Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám jóvátenni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám jóvátenni a páromnak okozott sérülést?

Figyelt kérdés
Tegnap este nekilöktem teljes erőből a szekrénynek és azóta nagyon fáj neki a válla. Nem volt célom neki sérülést okoznom, főleg ő majdnem 2 méter, én meg 165 cm, súlyban is 2-szer akkora tömegű. Nem vagyok egy agresszív állat, egyszerűen csak nagyon sok rossz dolog történt velem az elmúlt napokban és nem megfelelő módját válaszottam az indulataim levezetésének, amire olaj volt a tűzre egy beszólása. Nagyon-nagyon bánom a dolgot, ha tehetném visszacsinálnám, többet sosem fogok ilyet tenni. Szerintem sokkal jobban bánt engem a dolog, borzasztóan szégyenlem magam emiatt. Azóta nem szól hozzám, ha kérdezem 1-1 szót mond bármire, mondtam neki, hogy jegeljük be, rakok rá jégpárnát, de erre is azt mondta, hogy hagyjam békén.
2020. júl. 18. 12:38
 1/5 Lachesys ***** válasza:
100%
hat szerintem meg semmilyen stressz nem mentseg erre. ha ferfi lennel mar kb minden agressziv fhasznak elmondtak volna itt - igy se jobb a helyzet. normalis ember ilyen nem csinal. a pasid helyeben en sem mosolyognek, otthagynalak a fenebe. majd a gyereked is megrangatod ha rossz napod lesz eppen.
2020. júl. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő pofozott volna meg vagy vágott volna neki a szekrénynek, jóvá lehetett volna tenni? Nem a párodon kellett volna kiélni a sok szépséget amit kaptál, hanem azok ellen kiállni akiktől kaptad.
2020. júl. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elértél egy olyan pontot nála, ahonnan nincs vissza út.Még 1-2 évig fog neked színészkedni, hogy nincs semmi baj, de nem marad melletted.


Mindenkinél van egy pont, ha jobban megfigyeled, hogy honnan indult a bukás.

2020. júl. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Soha nem történt még csak hasonló eset sem. Fordított esetben, ha egyszeri alkalom lenne és látnám rajta az őszinte megbánást, akkor biztosan megbocsájtanék neki. Főnökömre még csak egy rossz szót sem akartam mások jelenlétében szólni, mégis a megélhetésem múlik rajta.
2020. júl. 18. 13:18
 5/5 A kérdező kommentje:
Írtam neki egy levelet kézzel, melyben leírtam minden bennem dúló érzést és azt, hogy bármit, tényleg bármit megtennék, hogy megbocsájsson nekem. Ma még nem akarom, de pár nap múlva becsempészem összehajtogatva a zsebébe.
2020. júl. 18. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!