Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme még csak mondani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme még csak mondani is, hogy segítsen?

Figyelt kérdés

Uborkát raktam be, közben már az ebédet is csinálni kellett volna. Megkértem a férjem szépen, hogy segítsen, mert nem tudok kettőt csinálni egyszerre. Erre közölte, majd ha kész az uborka, akkor szépen elpakolok és majd megcsinálom a husit is. Meg sem mozdult.

A másik :orvoshoz kell mennem. Van 2 autónk, az egyiket csinálni kellene, meg műszakira vinni. A férjem autószerelő. Kérdeztem, kész lesz e hónap végére. Közölte, hogy nem, menjek busszal,mert a másik autót nem adja ide. Este kell menni, az z utolsó busz hazafelé elmegy, vonat lesz csak késő este, illetve utána még az állomásról gyalogolhatok kB 2 kmt. Azt mondta, nem érdekli, nincs rá ideje. Igaz, februárban lejárt a műszaki, de nem volt rá ideje.


2020. júl. 18. 13:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Több értelme lenne azt mondani h viszlát
2020. júl. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A férjed nem szeret,nem tisztel ráadásul Te vagy a cseléd.Mond meg,hogy kapja össze magát vagy elköltözöl,mert betelt a pohár!
2020. júl. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Jah..ahogy az 1-es irta...
2020. júl. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 The Dead and Dreaming ***** válasza:
100%
Itt már csak az a kérdés, hogy mindig ilyen veled vagy csak éppen alkalmi rosszkedv, harag miatt? Mert, ha az előbbi akkor nem értem, hogy miért vagytok együtt.
2020. júl. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Pénztártól való távozás esete. Vagy mondhatnám azt is, ki milyet szakít, olyat szagol. Esküszöm nem értem az ilyen nőket. Gondolom nem egyik napról a másikra, sok év után lett egy tapló paraszt. Remélem, gyerekek us vannak. A tippem az, hogy dobd ki a francba, eddig is egyedül éltél technikailag, ez a bunkó csak púp a hátadon. És próbálj valami önbecsülést összeszedni, és legközelebb nem feltöröltetnj magaddal a padlót.
2020. júl. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Három magyarázata is lehet a férjed viselkedésének. Az egyik egy általános hangulati magyarázat: lusta lett, kiégett, nincs kedve semmihez, depressziós, magába fordult. A másik magyarázat, hogy egyszerűen téged semmibe vesz: nemcsak hogy nem szeret, hanem már nem is érdekled. A harmadik magyarázat pedig, hogy viselkedésével ki akarja provokálni, hogy hagyd el, s így téged vádolhasson, s ezután más partnere lehessen. Gondold végig, hogy a három magyarázat melyike valószínűbb (bár nem zárják ki egymást). Ha depressziós állapotú lett, akkor érdemes volna neki terapeutához fordulnia. Ha nem érdekled, elhidegült tőled, akkor közösen kellene párterápiára mennetek, hátha lehet még valamit tenni a kiüresedett kapcsolat megmentéséért. Csak akkor gondolkodj azonnali váláson, ha a harmadik változat a legvalószínűbb, mert akkor az ő fejében már eldőlt minden és nincs értelme a további fájdalmas játszmázásoknak közöttetek. A korábbi válaszolóknak könnyű a partvonalról bekiabálni, de a válással járó hercehurca és érzelmi terhek mindenképpen indokolják, hogy az első két esetben érdemes szakemberhez fordulni és megpróbálni a kapcsolatotok javítását, mielőtt a válás mellett döntesz. A párterápián lehetőség nyílik és a férjed is rákényszerülhet olyan őszinte kommunikációra, amilyenre a való élet nem kényszeríti rá.
2020. júl. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mióta ilyen? Ilyen bunkó tragyadombot már règ ott kellett volna hagyni.

Persze, február óta nem volt rá ideje. Hogyne. Vidd el egy szerelőhöz a kocsit, aztán kèsz. Majd ha ki kell csengetnie rá a lóvèt, èrdekelni fogja. A dokihoz meg menj taxival ha addigra nem lesz kocsid.

2020. júl. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem tudok taxival menni, 70 kmt kell utaznom a másik városba.

Nem fizet semmit ki helyettem, a gyerek nyári tábora, ruhák a gyereknek, mind az én kiadásom.

2020. júl. 18. 17:42
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Házasság, közös kassza, mond valamit? Nem èrtem mièrt vagy benne egy ilyen megalázó kapcsolatban.
2020. júl. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nagy lehetőségek nem nagyon vannak sajna:

A, vagy beszéltek egymással, hogy mi a pék baja van veled, aztán:

1, vagy változtat/változtattok a dolgokon;

2, vagy külső segítséget kértek a kapcsolat megtartásához;

3, vagy fel is út, le is út;

B, vagy nem beszéltek egymással semmit;

C, vagy te változtatsz egy kicsit a stílusodon, a sarkadra állsz, és nem hagyod magadat.

2020. júl. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!