Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg egy hisztigép lennék,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg egy hisztigép lennék, csak mert normális értékrendjeim vannak?

Figyelt kérdés
Párommal mostansag elég sokat veszekszunk. Ő agresszív én hisztis. És egyre inkább ezt hozzuk ki a másikból. 3 napos wellnessen voltunk eddig nagyon jól éreztük magunkat. 3 és fel év alatt én mit sem valtoztam: imádom a közös programokat közös élményeket. Egyik barátnőm csinált rólam egy asztrologiai elemzést alig vártam csillogó szemekkel hogy megmutassam páromnak. (Ő egyáltalán nem hisz az ilyesmiben nem is érdekli. ) feküdtünk egymás mellett a medencénel majd elkezdte felolvasni hogy nem igazán érti. Mire én “szívem úgy gondoltam hogy én majd felolvasom neked az elemzést együtt akartam volna veled átbeszélni, hisz közös program” “nem mindegy hogy olvasom el, így jobban tudok figyelni, hogy én olvasom” “ennyire nem vagy képes nehezedre esik egy közös program amire kérlek?Örülhetnél hogy ilyen értékrendű lány vagyok, akinek nem a pénz kell stb. Hanem már egy ilyen élménytől csillog a szeme” “tudod jól hogy nem is szeretem az asztrologiat, örülj hogy elolvasom.” “Örüljek? A párod vagyok minimum hogy elolvasod, hisz rólam van szó” “hagyd már abba 10 perce hisztizel” “miért lennék hisztis, mert fontosak a közös élmények? Már értem miért mondta a barátod, hogy nem becsülted meg az előző barátnőidet.. rengeteg férfi mit nem adna azért hogy együtt felolvassa velem” “fogd már be a szádat Te házi sárkány, erre nem vagyok kiváncsi elmentem” (s otthagyott a medencénél.) úgy gondolom ez a stílus elfogadhatatlan. Nem gondolom hogy olyan nagy dolgot kertem volna. Baj az hogy ennyire együtt szeretnèk csinálni mindent? Hogy nem az a bajom hogy esténként a tv előtt üljünk? Hanem hosszú közös beszélgetésekre, programokra vágyom?
2020. júl. 18. 18:15
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
87%
Az idézet párbeszéd alapján nem egyformán gondolkodtok arról, hogy mit jelent egy párnak lenni. Más az értékrendetek, nem passzoltok össze, a párod csak megtűr más okok miatt pl. külső, szex.
2020. júl. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az vagy. Ő nem akarta hogy felolvasd, erre te a fejéhez vágod, hogy más hálás lenne, hogy felolvashatja a horoszkópodat. Akkor miért nem keresel mást? Ez nem értékrend, hogy olyan közös élményt erőltetsz, amihez a másik félnek nincs kedve.
2020. júl. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
96%

Az a baj (mondom nőként), hogy ráerőszakoltál valamit, amiről pontosan tudod, hogy nem érdekli, azért hogy a te fejed örüljön, hogy előadhattad. Nekem ebből, meg az egészből, amit írtál, egy olyan személyiség jön le, akinek lételeme, hogy mindig minden róla szóljon, és ez a pasik többségének kva fárasztó (meg sok nőnek is amúgy). Én pl. nagyon szeretek horgolni (nem, nem vagyok mammer :D), de biztos nem fogom a férjemnek kiselőadást tartani a fonalakról, vagy arról, hogy melyik mintákat szeretem, mert tudom, hogy baromira hidegen hagyja. Engem meg a csillagászattal kapcsolatos tudományos dolgok hagynak hidegen, őt érdekli, és ő is kibírja, hogy ne fárasszon vele. Foglalkozunk közösen olyasmivel, ami mindkettőnket érdekel és kész.

Szóval igen, sárkány vagy, hagyjad levegőt venni, és ne erőszakold rá magad minden hülyeséggel.

2020. júl. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Véleménye szerint egy zsörtölődő házisárkány vagyok..
2020. júl. 18. 18:28
 5/30 The Dead and Dreaming ***** válasza:
94%
Igaza van a barátodnak.
2020. júl. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
2es válaszoló ,Tudom hogy nem volt szep dolog ilyet a fejéhez vágni, de akkor már olyan ideges lettem hogy szép hangsúllyal kértem őt hogy olyan jól esne és a válasz az volt hogy hisztizek. Miért minden hiszti egy pasinak? A hiszti szerintem nem itt kezdődik. S ezen huztam fel magam h mindenre rá van vágva hogy hiszti ahelyett h a dolgok mögé néznének..
2020. júl. 18. 18:32
 7/30 anonim ***** válasza:
94%

Én sem hiszek az asztrológiában, és nem tartanám "közös programnak", hogy felolvasol valami hülyeséget.

N

2020. júl. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
S az rendben van hogy ilyen agresszív lett, és azt mondta fogd már be a szád? Egy nőnek ?
2020. júl. 18. 18:33
 9/30 anonim ***** válasza:
94%
Nyilván nincs rendben, de te idegesítetted ezzel a hülyeséggel és te nem vetted észre magad. Nőként mondom, hogy iszonyat idegesítő személy lehetsz.
2020. júl. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
85%
Fogadd el, hogy nem hisz az asztrológiában, ami egyébként valóban hülyeség, komolyan hinni benne. A leírt párbeszédben az őáltala mondottakkal, talán az utolsó mondat kivételével, teljesen egyetértek.
2020. júl. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!