Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell sok férfinak külső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell sok férfinak külső megerősítés még akkor is, ha párkapcsolatban élnek?

Figyelt kérdés

Úgy tapasztalom, hogy férfiaknál sokkal gyakoribb ez a viselkedés. Arra gondolok, hogy például sokat flörtöl más nőkkel, visszajelzés-éhes stb. Értem, hogy ez önbizalomhiányból fakad, de ugyanakkor ha párkapcsolatban él az ember azért tisztelni kéne a másikat. Ezekből szokott lenni a megcsalás. Mindemellett én úgy látom, hogy ezeknek a férfiaknak hiába adatna meg a bombanő barátnő akkor is ilyenek lennének. Rendszerint nem túl vonzó külsejű férfiak az említett személyek de nem értem, hogy ezen hogy változtat az, ha egy jó nőtől kap visszaigazolást. Sok csúnya férfi van viszont aki nem ilyen ebből is látszik, hogy ez nem külső függvénye hanem mentalitás-jellembeli gyengeség.

Egyetértetek ezekkel a megfigyelésekkel? Jól teszi a barátnő, ha nem érdekli az önbizalmotok és megsértődik ezeken?


2020. júl. 19. 18:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
63%
Aki szar, mindig tudja a másikat okolni a saját hibáiért.
2020. júl. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is sok ilyet látok a környezetemben, vagyis van párja, felesége, de mégis flörtöl folyamatosan, akivel csak tud, mert valószínű otthon (már) nem kap elég visszajelzést, ami szükséges neki, vagy egyszerűen csak a nyughatatlan típus, akinek tényleg nem elég semmi és senki, folyamatosan keres a meglévő mellett is. Az egyik ilyen meg is jegyezte nekem, hogy zavarja, amiért én sosem reagálok "úgy" a próbálkozásaira, beszólásaira. Hatástalannak érezte magát. :))
2020. júl. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Mert önbizalomhiányos, vagy kifejezetten vagány, menő szeretne lenni a saját szemében. Vagy nem tudom,lehet, hogy csak jól esik neki. Vagy pl öregszik, és régen mindig megfordultak utána a csajok,és szeretné tudni, letesztelni, hgoy még mindig (a kérdés kifejetésétnem olvastam el)
2020. júl. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
65%

Nézd kislány: Ha megszereztél egy férfit, az rendben van. De meg is kell tudni szelídíteni, meg kell tudni tartani. Ez utóbbiban sokszor még jó csajok is rosszul teljesítenek.

Az egész egyébként a következő:

Ismerkedési szakaszban, mi pasik teperünk a csajoknál. Ha viszont a csaj több éven át meg akarja tartani a pasit, akkor már neki kell tepernie, különben megyünk a következő nőre.

Sajnos az élet kemény játék.

2020. júl. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

#14

Nem minden férfi ilyen, én olyat fogok keresni aki normális.

2020. júl. 28. 11:46
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

#14!


Finomabban fogalmazva: A nőnek is tennie kell a kapcsolatért. Mivel kezdetben általában a férfi tesz érte, ezért a legtöbb nő azt gondolja, hogy neki semmi dolga nincs ezzel.

Az a normális férfi, aki ezt nem tűri el a végtelenségig.

2020. júl. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
73%

15#

Tévedsz.Minden férfi ilyen,és nem nagyon fogsz találni senkit.

Milyen is az ilyen.Hogy bővebben kifejtsem.A férfi a családban teszi a dolgát.Ahogy kell.Viszont szüksége van visszajelzésre.

Időnként.Mint ahogy neked is,nőként.A férfi sem egy gép,érzelmek nélkül.Hívd ezt megerősítésnek,vagy akárminek.

Éreztetni kell vele,hogy jó,és fontos,amit csinál.Megette a fene,ha csak ballagunk nap mint nap szótlanul egymás mellett.Se nem érzem,hogy jol haladunk,se nem érzem,hogy ér is valamit,amit teszek.Szeretném látni,érezni tőle is,hogy oké goo!

Így azok a férfiak,akik ezeket a visszajelzéseket nem kapják meg sokáig,vagy netalán már emlékezet óta sem,elbizonytalanodnak,és keresgélnek.Ki mit.Az egyik nagyharcsát akar fogni,és első lenni egy horgászversenyen,a másik a nőkön méri le,hogy még van e értéke,a harmadik meg xarik bele az egészbe,és motiválatlan lesz.


Mindez nem jön létre,ha a leendő pároddal figyeltek egymásra eléggé.Ehhez azt is tudni kell,hogy ő mennyire igényli ezeket a visszajelzéseket.Mert van,akinek elég reggel egy csók,egy lefőtt káve,van akinek meg több kell.

2020. júl. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

#17

Ismerek jó pár férfit aki nem a vonzerejéhez köti a saját értékét csakúgy mint nőket (mint én) és ha nőben létezik ilyen akkor férfiban is. Fogok találni olyat aki nem éget le folyton, figyelmen kívül hagyva az érzéseimet. Mindenki maga dönti el, hogyan éli az életét és vannak akik a boldogságot választják meg vannak az alacsony intelligenciájúak.

2020. júl. 28. 21:38
 19/20 anonim ***** válasza:
65%

18#

Te melyikbe tartozol?

Mert úgy tűnik semmit se értesz abból,amit irtam.

Sok sikert!

2020. júl. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Te pszichológus, vagy NAVos akarsz lenni?
2020. aug. 10. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!