Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleférne a párkapcsolatodba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleférne a párkapcsolatodba, hogy a másik csak úgy 9 órára eltűnik?

Figyelt kérdés
Annyit mondott, hogy "elugrik" (!!!!!) valahova 10kor, erre most, 7 után sikerült hazaállítania, és nem érti, hogy mi bajom van... Hívtam is, hogy mi történt, mert se facebookra nem lépett fel, nem volt képes írni, hogy bocs, 7 órával később megyek és a telefont se vette fel (nem hívogattam végig, csak 17.30 után 3x) ... És nem, nem vagyok mindig ilyen idegbeteg, csak most de szerintem jogosan...
2020. júl. 19. 19:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hova ugrott el?
2020. júl. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
17%
Menekülnél az ilyen embertől
2020. júl. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
7%
Mármint tőled
2020. júl. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
5%
Jézusom. Hogy tud egy ilyen emberrel együtt lenni mint te! Remélem menekül minél hamarabb.
2020. júl. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%

Dehogy fér bele. Főleg, ha együtt éltek.

Azt csinál amit akar, programozzon a haverjaival, menjen ide-oda, nincs azzal baj.

De ha meg van beszélve hogy 2 órán belül hazaér, és látja hogy lesz az 3-9 (!) is, szerintem egy telefont megereszthetett volna, hogy egyébként élek, nem meghaltam egy árokban az autóval, azért nem értem haza.

2020. júl. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Azért annyira tisztelhetne, hogy közölje, lehet, hogy csak este ér haza, mert ez és ez van. Itt valami sunyiság áll a háttérben.
2020. júl. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem is valami nem oke, egy kapcsolatbanbazert csak megmondjuk a másiknak hogy hova megyunk vagy mit csinalunk
2020. júl. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%
Nekem sem férne bele, egy rövid üzenetet vagy hívást igazán megejthetett volna, nem igaz, hogy nem volt fél perce szólni, hogy nem a mentők-rendőrök-halottaskocsi vitték el.
2020. júl. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%
Nem fér bele.
2020. júl. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%
Nem fér bele! Ha elmondja, hogy hova ment és kb. mikor jön, semmi bajom vele, de szó nélkül ne tűnjön el, ne tegyen ki annak, hogy én otthon eszem az ideget, amíg ő jót mulat...
2020. júl. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!