Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 6 éves kapcsolatommal szakítot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 éves kapcsolatommal szakítottam, úgy éreztem, hogy lezártam, de talán mégsem... mit tegyek?

Figyelt kérdés

6 évig voltunk együtt, 3 szakítással, ebből 1 volt nagyobb(együtt laktunk), aztán most 2 hónapja az “utolsó”(szintén együtt laktunk). Kommunikációs problémáink voltak, elsiklottunk egymás mellett. 1,5 hónappal a szakítást követően megbeszéltünk egy találkozót, 3 órán át beszélgettünk. Utána néhányszor találkoztunk még, jó hangulatban. Többnyire program nélkül csak beszélgettünk, de volt, hogy elmentünk billiárdozni.

Kiderült a beszélgetések során, hogy már készült a lánykérésre, kész tervei voltak a kapcsolatunkat illetően - ezekben siklottunk ki, keveset beszélt rólunk, leginkább csak én, már értem, hogy a lánykérés miatt nem akarta bolygatni a témát; elkezdtem egy másodállást(amit már nem csinálok azóta), és nagyon féltékeny volt a közvetlen férfikollégámra, pedig ismerték is egymást személyesen, ezt is inkább magában próbálta lerendezni. Került közénk egy fal akkor, idővel már én sem azt éreztem, hogy A Páromhoz megyek haza.

Most hétvégén volt a baráti társaságunkkal közös karaoke bulink az egyik helyi romkocsmában, rávettem, hogy jöjjön el és érezze jól magát. Így is lett, jól éreztük magunkat együtt, és nem tudom, valami újra elindult bennem..

Mit kéne tennem?

- Az eszemre hallgatni és ha eddig is döcögött olykor a dolog, hagyni a fenébe és túllépni,

vagy

- Az ha úgy érzem, akkor a szívemre hallgatni?

(Van köztünk aránylag nagy korkülönbség, de ez nem okozott problémát, egyező elképzeléseink vannak.)


Volt már valaki hasonló cipőben? Hogy döntött és mi lett belőle?


Köszönöm,

23/N


2020. júl. 20. 08:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mi értelme állandóan szakítani és újra összejönni. Úgy néz ki, csak akkor működik a kapcsolatotok, ha kicsit "befosatjátok" a másikat, hogy innentől vége lesz. Ha tudjátok, hogy mi a probléma, akkor szépen fejlődtök mindketten, hogy ez megoldódjon.

Ha szétmentek, akkor nem találkozgattok. Legyetek felnőttek, és vállaljátok a döntéseteket és annak a következményeit.

Nem mondom azt, hogy lehet hogy mással biztosan könnyebb lesz mint vele. De inkább tanúlj a most elkövetett hibáidból.

Nem 40 éves vagy,-sőt.. akkor is azt mondanám, hogy lépj ki ebből a nagy semmiből.

2020. júl. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az nagyon ritka, hogy a 17éves kori szerelmed lesz a végleges.

Erre is gondolj.

Lehet, energiatakarékos megoldásnak tűnik megint újrakezdeni, de nem tanácsolnám.

2020. júl. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!