Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nemrég lett vége a 6 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég lett vége a 6 éves kapcsolatomnak, ilyen gyorsan túllennék rajta? 23 /L

Figyelt kérdés

Fél év telt el kb a szakítás után, és már mindig egy fiú barátom jut eszembe, amikor probálnék aludni csak rá gondolok.... Szval olyan mintha már más érdekelne.

Nálatok mennyi idő kellett szakítás után?

Vagy szeretethiányom van?!....:/



2019. nov. 2. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Én is folyamatosan rád gondolok. Kívánom minden porcikádat Édesem.
2019. nov. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

😂😂😂😂

Na erre nem számítottam XD 😂😂😂

2019. nov. 2. 11:27
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kapcsolattól függ, neked kell átgondolni te vagy tisztában az érzéseiddel. Volt aki után már másnap kereshettem volna újat, nem voltam szerelmes. Más után évekig magamba fordultam és olyan is volt, hogy azthittem szerelmes vagyok valaki újba de amint valami hülyeséget csinált eszembejutott az exem. Fél év azért elég sok idő, ha már egy ideje el is laposodott a kapcsolat és a végétjárva sejtetted, hogy ez lesz a vége az is hozzátartozik az elfogadási idöhöz :)
2019. nov. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Fèl èv azèrt nem olyan kevès idő, ezalatt már simán túl lehet lenni rajta. Hiába tartott 6 èvig a kapcsolat, vagy talán pont azèrt, mert ennyi idő alatt már eleve kihűlt, ès könnyebb volt elengedni is.
2019. nov. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindenkinél más.Van aki pár hét alatt már túl van rajta,másnál egy évnél is tovább tart.
2019. nov. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
36%
Én 2 hónappal a 6.5 éves kapcsolatom után már vittem ágyba a lányokat. Másfél évre rá újra komolyra vágytam.
2019. nov. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha az a 6 évea kapcsolatod a vége felé amúgy is már kihűlt, akkor simán túl lehetsz rajta. :)

Nem törvényszerű, hogy mennyit kell siratni, mindenkinél más ez.

2019. nov. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!