Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szeret? Szakitani fogunk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeret? Szakitani fogunk?

Figyelt kérdés

Röviden annyiról van szó, hogy februárban a vírus kirobbanáskor szétköltöztübk, mert úgy volt nem lesz munkánk, nem lett volna fizunk. Hazamentem én is, ő is... Már egy ideje tervbe van albérletet keresni, kivenni. Viszont állandó veszekedés van belőle. Ha felhozom, hisztizik hogy mit erőltetem majd eljön az ideje, nem tervez. Persze kiakadtam. Erre az a válasza hogy nem.is illünk össze. Teljesen mások vagyunk, nem kell együtt lennünk. Erre visszakérddztem hogy ne szórakozzon velem. 1x azt mondja költözne, 1x azt hogy nem...döntsön már..és arra az a válasza, hogy nem akar. Mert mindig bántom(wtf?) kérdeztem mivel?? Szerinte azzal hogy nyaggatom a költözéssel, sürgetem. 4.éve járunk. 25 vagyok, ő 28...

Nagyon- nagyon rosszul esik.

Érzem hogy nem szeret. Szinte kimondta.

Viszont én nagyon szerelmes vagyok belé és nem tudnék nélküle élni.

Persze sérteget, hogy mit erőltetem ezt a kapcsolatot? Kimondta szinte hogy nem akar velem lenni, bár persze nem nyiltan akkor tudnám hogy vége. Csak húzza...


2020. júl. 21. 14:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért jó együtt lenni valakivel, aki nem szeret?🤔Én nagyon szerelmes típus vagyok, de mindig azt szeretném, hogy akit szeretek, szeressen viszont, azt sajnálom, ha nem. De úgy legyen velem, hogy nem szeret? Már bocs, de az szerintem ritka sz.r lehet. Mintha valami megtűrt személy lennék a saját kapcsolatomban. Tök gáz. Próbáld meg onnan nézni, hogy ha csak rajtad múlna, szeretnél-e leélni így egy életet.(Nem szeret meg már, de veled marad.) Ha a válasz nem, akkor gondolj arra, hogy egyszer ennek vége lesz, minden addig eltöltött nap csak a szenvedésed meghosszabbítása, és a boldogság lehetőségének esélye is napról napra csökken.
2020. júl. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!