Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan nehéz lenne, ha minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan nehéz lenne, ha minden hónapban adna virágot, tekintve, hogy tudja, hogy ez a kedvenc ajándékom és mennyire jól esik?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt. Kaptam már sokszor tőle virágot, de többnyire csak azután, miután jeleztem neki, hogy milyen jól esne. Tele van az internet nőkkel akik ilyen rózsa csokrokat kapnak meg mindenféle virágcsokrot, nekem meg könyörögnöm kell egy szál virágért minden hónapban.


22L 23F


2020. júl. 23. 12:24
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Te nem tudsz elmenni a boltba és venni magadnak? muszáj a többieket majmolni? attól még egy nőt szeretnek ha a férfi nem kötelezően minden hónapban virágot vesz neki.
2020. júl. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Szóval neked főleg azért kell virág, hogy esztelenül posztolgathassad?

Nem sokat tudsz a szeretetről, annak kifejezéséről és kiérdemléséről!

2020. júl. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%

Mindenkinek más a szeretetnyelve, a kérdezőnek ezek alapján az ajándékozás (5 nyelv van egyebként).


Nem tudom mennyire lehet ezen változtatni, mármint, hogy felfogja és magától eszébe jusson, h neked ez fontos. :/

2020. júl. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Hülyeség miatt hisztizel 22 évesen, az az igazság. Koncentrálj arra aminek értelme is van, pl. a közös programokon való viselkedése vagy az együtt töltött idő szépségei.
2020. júl. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon kevés férfi, aki minden hónapban adna neked virágot, max. névnapra, születésnapra. Fel kellene nőni, ha ilyen hisztérika vagy, akkor kérd meg, hogy minden hónap 10-én vegyen virágot, bár nem hiszem, hogy ezzel jobban járnál.
2020. júl. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden hónapban virág? Ez aztán a meglepetés. Azt támogatom, hogy lepjen meg rendszeresen valamivel, de had' döntse már el ő, hogy mivel!
2020. júl. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"Tele van vele az internet, nekem is kell olyan"


Tényleg ezek az érvek..??? Ne már, basszus.

2020. júl. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%
Neked még nem való párkapcsolat. Először nőj fel.
2020. júl. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
66%

Tényleg gyerekes vagy. Miért kell problémát csinálni a semmiből? Ha egyébként jól érzed magad vele, szeret téged, akkor minek kell hisztériázni ilyeneken? Meg ne a facebookon lesd a többi csajt, hogy ki mivel villog. Foglalkozz a pasiddal, örüljetek egymásnak, ha meg ezen a virágos témán kattogsz, hagyjátok inkább egymást. Majd ő talál egy olyan lányt, aki értékeli.


Ui.: azt tanuld meg, ha egy férfi virágot ad neked, az semmire se garancia. Nem biztos, hogy jobb ember, mint aki sose adott egy szálat se.

2020. júl. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!