Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Mit vegyek a barátomnak 1...

Mit vegyek a barátomnak 1 évre? Az a probéma hogy Ő az ilyen tipikus szerelmespáros ajándékokat snassznak találja. Gondolkodtam hogy kedvenc édesség és innivaló, de szeretnék valami maradandót is amire ránéz és én jutok az eszébe.

Figyelt kérdés

Szereti az autókat, fotózás és gépezés a hobbija. Ötletek?

19/L 23/F



2019. szept. 5. 09:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Semmit. Miért kell valamit venni? Adj neki édességet, ha már mindenáron kell valami
2019. szept. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

Nem kell ilyenre maradandó.

Édesség jó ötlet, vagy kedvenc sütijét megsütni, vagy elhívni egy cukrászdába. Vagy elhívni egy jó programra.

Az élménynek valószínűleg jobban örül majd, mint egy tárgynak.

2019. szept. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 qkker1 ***** válasza:
65%
Pozitív terhességi tesztet!
2019. szept. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
A tipikus szerelmespáros ajándékok tényleg snasszak és szánalmasak, akkor már inkább ne kapjak semmit és ezt nőként írom. Miért nem szervezel valami közös élményt, amit ő is élvezne? Szétnézhetsz kuponos oldalakon is, sokszor vannak jó ajánlatok paintballra, kalandparkra, szabadulószobára, extrémebb autóvezetésre, sportlövészetre, lehet válogatni.
2019. szept. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
39%
Barátommal pont ugyan ennyi idősek vagyunk. Tudnék neked ötleteket adni, ha érdekel írj üzenetet.
2019. szept. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
34%
Vedd a kedvenc matchbox-at meg ha szereti a kocsikat.. vagy ilyesmi
2019. szept. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%

Élmény. Anyagi kerettol és a szemelyisegetektol függően. Opera jegy, színház jegy, mozi jegy, wellness hétvége, szabaduló szoba, élmény vezetés, külföldi hétvégi kiruccanás(Barcelona, Milánó stb).

De akár egy éttermi vacsi is tök jó lehet.

Tőletek függ.

2019. szept. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%
en elso evfordulora a paromnak (hozzateszem, pont veletek egy idosek voltunk :) ) egy nagyobb keposszeallitast csinaltam. Elohivattam par kepet, pl.google maps-ben osszekotottem azt a helyet, ahol eloszor talalkoztunk azzal, ahol eloszor csokoloztunk, kozos kepeket, elso messengeres beszelgetest, valamint mozijegyeket (naggyon sokat jartunk moziba) es beleraktam egy jo magy kepkeretbe, amit tok olcson vettem a pepcoba. En emelle meg egy parfumot vettem. Viszont pl mozi se rossz otlet. Vagy ha megoldhato, fozz neki vacsit, hogy ne csak targyi emlekek legyenek, hanem valami elmeny is :)
2019. szept. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
46%

Én például tökre nem szeretem ezeket a "maradandó" kacatokat aminek az a célja hogy XY-ra emlékeztessen. Ez a "rám emlékeztesse" dolog számomra tipikusan olyan, mintha nem őt akarnád megajándékozni, hanem a saját egódat.


Ha neki akarsz ajándékot, vegyél valamit ami neki hasznos. Vagy legjobb tényleg valami közös élmény lenne.

2019. szept. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én pezsgő tortát sütöttem első évre, és vettem pár felsőbb kategóriás ruhát neki.


Bár idén meg vagyok lőve :D


Vehetnél valami kocsis cuccot, vagy valamit amit használt s fotózáshoz

2019. szept. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!