Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ünnepek » Évforduló

A kérdés

Mit vegyek a barátomnak 1 évre? Az a probéma hogy Ő az ilyen tipikus szerelmespáros ajándékokat snassznak találja. Gondolkodtam hogy kedvenc édesség és innivaló, de szeretnék valami maradandót is amire ránéz és én jutok az eszébe.

Szereti az autókat, fotózás és gépezés a hobbija. Ötletek?

19/L 23/F

Keress kérdéseket hasonló témákban: párkapcsolat, évfordúló, ajándék

szept. 5. 09:38  Privát üzenet  

A válaszok
Semmit. Miért kell valamit venni? Adj neki édességet, ha már mindenáron kell valami

A válasz 94%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/10Időpont szept. 5. 10:16 Privát üzenet

Nem kell ilyenre maradandó.

Édesség jó ötlet, vagy kedvenc sütijét megsütni, vagy elhívni egy cukrászdába. Vagy elhívni egy jó programra.

Az élménynek valószínűleg jobban örül majd, mint egy tárgynak.

A válasz 92%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/10Időpont szept. 5. 11:05 Privát üzenet
qkker1 nevű felhasználó válasza:

Pozitív terhességi tesztet!

A válasz 67%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/10Időpont szept. 5. 14:16 Privát üzenet
A tipikus szerelmespáros ajándékok tényleg snasszak és szánalmasak, akkor már inkább ne kapjak semmit és ezt nőként írom. Miért nem szervezel valami közös élményt, amit ő is élvezne? Szétnézhetsz kuponos oldalakon is, sokszor vannak jó ajánlatok paintballra, kalandparkra, szabadulószobára, extrémebb autóvezetésre, sportlövészetre, lehet válogatni.

A válasz 74%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/10Időpont szept. 5. 14:29 Privát üzenet
Barátommal pont ugyan ennyi idősek vagyunk. Tudnék neked ötleteket adni, ha érdekel írj üzenetet.

A válasz 25%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/10Időpont szept. 5. 18:11 Privát üzenet
Vedd a kedvenc matchbox-at meg ha szereti a kocsikat.. vagy ilyesmi

A válasz 34%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/10Időpont szept. 7. 08:50 Privát üzenet

Élmény. Anyagi kerettol és a szemelyisegetektol függően. Opera jegy, színház jegy, mozi jegy, wellness hétvége, szabaduló szoba, élmény vezetés, külföldi hétvégi kiruccanás(Barcelona, Milánó stb).

De akár egy éttermi vacsi is tök jó lehet.

Tőletek függ.

A válasz 54%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/10Időpont szept. 7. 14:20 Privát üzenet
en elso evfordulora a paromnak (hozzateszem, pont veletek egy idosek voltunk :) ) egy nagyobb keposszeallitast csinaltam. Elohivattam par kepet, pl.google maps-ben osszekotottem azt a helyet, ahol eloszor talalkoztunk azzal, ahol eloszor csokoloztunk, kozos kepeket, elso messengeres beszelgetest, valamint mozijegyeket (naggyon sokat jartunk moziba) es beleraktam egy jo magy kepkeretbe, amit tok olcson vettem a pepcoba. En emelle meg egy parfumot vettem. Viszont pl mozi se rossz otlet. Vagy ha megoldhato, fozz neki vacsit, hogy ne csak targyi emlekek legyenek, hanem valami elmeny is :)

A válasz 48%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/10Időpont szept. 8. 20:14 Privát üzenet
F@T@L_3RRORxoo89 nevű felhasználó válasza:

Én például tökre nem szeretem ezeket a "maradandó" kacatokat aminek az a célja hogy XY-ra emlékeztessen. Ez a "rám emlékeztesse" dolog számomra tipikusan olyan, mintha nem őt akarnád megajándékozni, hanem a saját egódat.

Ha neki akarsz ajándékot, vegyél valamit ami neki hasznos. Vagy legjobb tényleg valami közös élmény lenne.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/10Időpont szept. 11. 19:03 Privát üzenet

Én pezsgő tortát sütöttem első évre, és vettem pár felsőbb kategóriás ruhát neki.

Bár idén meg vagyok lőve :D

Vehetnél valami kocsis cuccot, vagy valamit amit használt s fotózáshoz

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/10Időpont szept. 17. 23:22 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogy kell elkészíteni egy ilyen dobozt?
70fős esküvőre szerintetek mennyi üdítő szükséges? Választékra és mennyiségre is
Halloween napján ha becsöngetek a szomszédhoz, vagy akár egy ismeretlen emberhez, akkor le szidnának, vagy csak hülyének néznének?
Miert van kinyomva akkora hasam, mint egy 9 honapos terhesnek?
Tescoban illetve Coopban hány forint a kimért szaloncukor kilója?
Repülőre fel lehet vinni?

Kérdések az Ünnepek rovatbólKérdések az Évforduló rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!