Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, akik odaköltöznek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akik odaköltöznek a férfi saját házába/lakásába, nem érzik kellemetlenül magukat, hogy ingyen laknak ott?

Figyelt kérdés

Vagyis, hogyy nem fizetnek semmi díjat érte. Az lenne a minimum, hogy akkor ők vezetik a háztartást, főznek, mosnak, takarítanak, sokan így is kezdik, de általában egy idő után ezért is pampognak.

Szóval ők ezt alapnak veszik, hogy mivel kegyeskednek a férfival lakni, ezért nekik a lakhatás ingyen jár? (és sokan ki is használják, mert a nagylelkű férfiak úgyse kérnek albérleti díjat)


2020. júl. 23. 15:48
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
14%
Hogy te itt mit fogsz a libáktól kapni:DD
2020. júl. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
99%
Mármint most te albérleti díjat kérnél a párodtól amiért a saját tulajdonú házadba odaköltözik? Ilyet a lakótársak csinálnak leginkább kényszerűségből.
2020. júl. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
2. Pont ezt mondtam, hogy a férfiak jófejek, úgysem fognak kérni, a nőben kellene lennie annyi betyárbecsületnek, hogy fizet valamennyit.
2020. júl. 23. 15:57
 4/44 anonim ***** válasza:
95%

Ha nem tudnád, némelyik pasi ki lesz vakarva a szarból, mert végre talált valakit, aki ottlakik nála, és megszépíti, otthont csinál a lakásból.


Na már most ezt ne keverd össze azzal a nővel, aki tényleg csak az ingyen lakhatást látja a pasiban. Ott miért zavarná ez a nőt? És a férfit? Nyilván ha nem egy lúzer pasi akkor csak feltűnik egy idő után neki hogy nem számíthat a nőre semmi egyéb téren sem semmire.


Az előbbire meg visszatérve, a pasim soha nem kért "lakbért" tőlem, nyilván, hiszen a párja vagyok, nem a társbérlője. De ha kaja kell, főzök, bevásárolok hozzá, és ötször annyit eszik mint én. Na így már nyilván nem lakok csak úgy ingyen nála, mert ez nem kis költség tőlem.

De tökéletesen működik nálunk minden így, gondolom neked a háztartási munka az nem munka. Azért gondokodsz így, de ez már a te bajod.

2020. júl. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
20%
Tapasztalatom alapján nem érzik kényelmetlenül magukat, kezdetben sem vezetik a háztartást és a pampogáshoz sem kell sok idő, hogy elkezdődjön.
2020. júl. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
100%
Tehát akkor ajánljanak fel egy albérleti szoba árát, vezessék a háztartás, takarítsanak, pakoljanak főzzenek mossanak teljesítsék az igényeit a férfinak az ágyban is. Ebbe mi a jó a nőknek?
2020. júl. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
100%
Saját tulajdonú lakásomba költözött ide a párom és eszembe nem jutna bérleti díjat kérni tőle. Ja és nő vagyok.
2020. júl. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
94%
Te komolyan ismersz bárkit, akinek lenne pofája albérleti díjat kérni a párjától? A rezsi fele és a házimunka fele alap, de bérleti díj? Én szerencsére egyetlen ilyen szarrágót se ismerek, egyik nemből sem.
2020. júl. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:

4, 6 ti gondolom nők vagytok, és fogyik is, mert egy kérdést sem tudtok értelmezni! Nem azt írtam, hogy fizessen, meg háztartást is vezessen, hanem ha nem fizet, legalább csináljon mindent meg otthon! De pont hogy erre is képtelenek, pár hét/hónap után jönne a duma, hogy miért mindent a nő csinál otthon, amikor ő is dolgozik.


6-os te meg különösen visszataszító vagy ezzel a "teljesítsék az igényeit a férfinak az ágyban is".

Szóval szerinted a nők a szex révén valamiféle szolgáltatást nyújtanak a pasinak?, áá ők ezt nem is élvezik mi, nem is közös örömszerzés??

Az ilyenek miatt nézik a nőket ku.rvának, mert a saját bevallásuk szerint is a szex miatt nekik jár valami!!

2020. júl. 23. 16:13
 10/44 anonim ***** válasza:
94%

Nálunk a volt párom költözött hozzám. (én vagyok a nő)

Soha eszembe se jutott ilyen hülyeség. A párommal azért lakom együtt mert szeretem és mert együtt szeretnénk lakni. Nem azért hogy pénzt keressek rajta. Ha pénzt akarok lakótársat fogadok.

Nem is értem honnan jött ez a gondolat. Hogy érezné magát otthonodban valaki ott ahol a semmiért bérleti díjat szed tőle a "párja" /főbérlője(?).

Ha ezt egyszer egy férfi felveti nekem mehet a francba. És még nekem égne a képem amiért nem láttam mekkora suttyóval voltam együtt.

2020. júl. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!