Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit tegyek? 4 évig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek? 4 évig voltunk együtt a párommal, fél éve szakitottunk, rá 2 hétre kibékültünk de külön éltünk utána már mert nem akart vissza költözni, ingyen lakott a családjánál és megbeszéltük h gyüjtünk lakásra stb,

Figyelt kérdés
de nem tett félre pénzt, heti 1 x találkoztunk annak elennére hogy előtte együtt éltünk, sosem bújt hozzám, nem csókoloztunk vagy 2 éve, nem jártunk el kettesben sehova, évfordulókat nem tartottunk, mindig mindent csak én akartam, de besokaltam, és hiába szeretem, elhagytam, most több mint egy hónapja külön vagyunk, felkeresett 4 napja, hogy szeret, kezdjük újra, megváltozik, elköltözünk, gyerekünk lesz stb, és szívből jött amit mondott tudom, és elhiszem neki, kibékültünk, de az az 1 hónap alatt én lefeküdtem valakivel, persze minden féle érzelem nélkül. Csak azt hittem ez majd segít, azóta se beszélgetek azzal a pasival, mert nem jelent semmit, a párom is ismerkedett az 1 hónap alatt, és most kibékültünk, reggel felébredtünk össze bújva, elmentünk dolgozni, és munka közbe napközben kaptam egy smst hogy ő ezt nem bírja feldolgozni h voltam mással, és felejtsem el, annyira sokkot kaptam, nem bírtam dolgozni, másnap a munka helyemre mentőt hívtak rám, pánik rohamom lett, bevittek a pszichiátriára, depressziót állapítottak meg, nem tudok nélküle élni, azóta is hívogat hogy szeret, és hogy talált lakást, de egyedül költözikstb.de stuffolja magát olyan dologgal amit tudom h nehéz elfogadni de én képes lennék hátra hagyni a múltat,és csak előre nézni,nagyon szeretem őt ! Meg van még egy probléma,a munkahelyem..van ott egy fiú aki szerelmes volt belém,stb..de én sosem néztem rá úgy..csak mint egy munka társ.aki segít nekem beszélgetéssel hogy ne forduljak magamba,nem tehetek rólla hogy ő akart többet,és a volt párom ezt sem hiszi el nekem,azt hiszi hogy míg vele voltam,biztos kavartam a munka társammal,szükségem van rá,őt szeretem,vele kell lennem,és ő is ezt mondja nekem, nem tudna valaki segíteni hogy ezen hogy vészeljük át magunkat? hogyan bizonyítsam be neki hogy csak rá van szükségem? csak ő kell????? a szemébe néztem,és elmondtam neki mennyire szeretem,stb.. mikor kibékültünk akkor is tudta jól a botlásom a pasival,mégis belement,akkor most miért teszi ezt?megértem hogy fáj neki,nekem is fáj elég sok minden,de érte képes vagyok elengedni ezeket a dolgokat,már mindenki ellenünk van,én a családommal is összevesztem mert tudom hogy majd lenyugszanak, mindenre hajlandó vagyok,munkát váltok ha kell, de nem bízik bennem,pedig a 4 év alatt senkire nem néztem úgy ,semmi olyat nem tettem! MERT ŐT SZERETEM! nagyon sok probléma volt kettőnk közt,de hiszek abba hogy újra kezdjük és helyre hozzujk

2015. dec. 3. 10:14
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Szükségünk van egymásra,ezt mindketten tudjuk,de úgy érzem hogy megint csak én vagyok hajlandó tenni,de nélküle tényleg nem bírom,vele tervezem az egész életem,4 év után is újra ugyan olyan szerelmes vagyok mint az elején.
2015. dec. 3. 10:22
 2/17 anonim ***** válasza:
68%

Ne haragudj, de ennek a kapcsolatnak az egvilagon semmi ertelme nincs. Kaparhatsz, hogy "helyrehozzatok", de ezzel max annyit ersz el, hogy kicsit elodazod azt, ami elobb-utobb be fog kovetkezni. Ahol ennyi tuske van, ott hiaba tepersz.


Megmondta, hogy nem tud tullepni, hiaba puncsolsz es csuszol-maszol utana (amigy nem tunt fel, mennyire rohadt megalazo helyzetbe hozod magad?) o csak gyartja a kifogasokat, miert nem akar veled lenni.


De ha meg ki is bekultok, nagyon rovid idon belul pontosan ugyanugy ott lesznek a problemak, amik miatt eredetileg szakitottal vele.


Igy akarsz elni, komolyan? Akkor puncsolj csak tovabb. Most ujra szuper-szerelmesnek erzed magad, de tudod ez teljesen termeszetes jelenseg szakitas utan, rengetegen atestunk rajta, most rajtad van a rozsaszin szemuveg az elvesztes gondolata miatt, ha belelovallod magad, akkor csak jobban szenvedsz.


De ha normalis eletet akarsz, akkor ideje elengedni ezt a beteges ragaszkodast es tullepni. Te tudod.

2015. dec. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Ez inkább függőségnek tűnik, mint szerelemnek :-( Voltam hasonló szituba, szerencsére ki tudtam jönni, mert ez minden csak nem kapcsolat amit Ti műveltek :-(
2015. dec. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
orvosi eset
2015. dec. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Az, hogy 2 éve nem is csókolóztatok elég durva.

Nem jutott eszetekbe akkor és ott, hogy ezen változtatni kellene valamilyen módon?

Nem hiszem, hogy ez így működne. Lehet szeret, de akkor meg kellene tudnia bocsátani azt, hogy együtt voltál akkor mással. Nem lehet, hogy ez az egész csak egy bosszú a részéről?

2015. dec. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ilyen kapcsolatért ne erőlködj, eleve nem szeretett igazán,ha visszanézed amit írtál ebből világosan lejön. Az érzelmi zsarolása más tészta. Keress mást, kezd új életet.
2015. dec. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nektek nem kellene erőltetni ezt a kapcsolatot. Csak rosszat okoztok egymásnak.
2015. dec. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
a mi kapcsolatunk már annyi mindenen keresztül ment,és olyan erős kötelék van köztünk hogy az leírhatatlan,most is hív,hogy szeret,és találkozzunk,és hogy velem akar lenni,de nem tudja ezt a dolgot elengedni,én nem is azt kérem hogy engedje el,meg hogy megbocsájtsa, csak annyit kérek hogy legyen újra velem és hozzuk helyre amit tönkre tettük,tényleg beláttuk hogy nem tudunk a másik nélkül élni,én nem bírom nélküle,semmi és senki nem tud ezen segíteni,míg külön voltunk és elmentem szórakozni és amikor oda jött hozzám bárki,legyen az lány,fiú,egyszerűen csak rólla tudtam beszélni,ugye leírtam hogy lefeküdtem valakivel,nos azt se bírtam végig csinálni mert elsírtam magam,és a végén annak a fiúnak sírtam hogy nekem ez még nem megy és hülye voltam stb..szerencsére nem is erőszakoskodott hogy folytassuk stb..hanem a majdnem szexből lett egy hosszú beszélgetés,és még az az ember is azt mondta nekem hogy én tényleg nagyon szeretem ezt a fiút,és jól gondoljam át az életem..stb..tehát képtelen vagyok még csak másra nézni is,mondjuk alapvetően korai is lenne bele menni egy másik kapcsolatba,nem is ez volt a cél,én csak felejteni akartam,de már bánom,sajnos nem tudom vissza fordítani az időt,se én se ő. csak azt szeretném hogy vele legyek újra! olyan lettem most mint egy hülye szerelmes tini lány.. de egyszerűen azt érzem hogy mellette a helyem! csak vele érzem magam biztonságban,és én adok neki esélyt hogy változzzon,csak ahhoz ő is kell hogy bízzon és velem legyen !
2015. dec. 3. 11:42
 9/17 A kérdező kommentje:
Hát ezaz.....ha szeret akkor miért nem tud megbocsájtani? :/ neki sírok,neki a szemébe mondom az érzéseim,nem annak a másiknak.......
2015. dec. 3. 11:45
 10/17 anonim ***** válasza:

".ha szeret akkor miért nem tud megbocsájtani?"


Azért ez nem így működik. És amíg így gondolod, nem is fog működni. Nektek először saját magatokat kellene rendbe hozni és utána megbeszélni, hogy érdemes-e újra kezdeni. De 2 sérült ember csak mélyebbre löki egymást.

2015. dec. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!