Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha úgy érzem nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha úgy érzem nem tart semmibe, és csak kihasznál évek óta? 'Ingyen menet' vagy 'üres járat vagyok'?

Figyelt kérdés

26 éves lány vagyok, a párom 30 éves srác.

Tudom hagyjam ott, vagy beszéljem meg vele, de ennél konkrétabb ötletek kellenek. Megbeszélni nem lehet vele, mert azt mondja amit hallani akarok, ha meg veszekedem vele, annál rosszabb.

Problémák:

- hétköznap 18:10 körül ér haza, utána nem sok időnk van egymással foglalkozni, hétvégén mikor együtt lehetnénk, mással van

- semmit nem csinál itthon, csak ha ráüvöltök, már mindent nekem kell megcsinálni.

- nem lép a kapcsolatunk magasabb szintre, holott 5 éve együtt vagyunk. ha rátérek a témára, van esze, azt mondja amit szeretnék hallani.

- lassan nem mehetek el itthonról sehova

- nincsenek közös programjaink

- azt hiszem kiismert

- úgy érzem hogy csak egy 'ingyen menet' vagyok amíg nem talál egy jobbat, nem tisztel, csak akkor tud szépeket mondani, vagy kedves lenni ha sexelni szeretne (ezt megfigyeltem)

- legutóbb úgy léptem le itthonról, hogy nem szóltam neki, mert máskülönben nem engedett volna el, erre mikor hazaértem, akkor nem engedte hogy kilépjek a lakából, és amikor visszanéztem az előzményeket, hogy mit csinált itthon a gépen, láttam hogy új albérletet keresett. Most együtt lakunk egy albérletben.

- kb. 700 e ft-nyi minuszban vagyok az ő hitelei miatt (elment kezesnek és bukott a hitel, nem akartam hogy meg szivassa a bank, zárolják a számláját így én fizettem ki a hitelelmaradást, felvettem hitelt neki, plusz vettünk egy olyan házat ami később kiderült h bontásra szorul, arra is vettem fel még plusz hitelt, de el lehetne adni és az bőven fedezné a hitelem, de nem akarja eladni, mert hátha még jó lesz...)


Szeretem, nem szívesen dobnám el ezt az 5 évet, rengeteg mindenen keresztülmentünk.


Mint mondtam megbeszélni nem lehet, tettek kellenek...

köszönöm előre is, és bocsi hogy kicsit hosszúra sikeredett.



#semmibe vesz #ingyen menet
2015. júl. 13. 10:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Pancser. Akkor ne dobd el ezt az 5 évet, csapj hozzá még néhányat, bár a vége úgyis az lesz, hogy csak még jobban kihasznál és a végén eldob. Okos nő lehetsz.
2015. júl. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan, a szakításon kívül tehetsz bármi értelmeset szerinted?! De ha meg ennyi megalázás mellett ragaszkodsz hozzá, akkor hajrá, a következő tett legyen az esküvő meg a gyerek, csak hogy még többet szívhass.
2015. júl. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeret téged, csak dugásra kellesz neki. Az meg micsoda, hogy nem enged el? Felnőtt nő vagy, oda mész, ahova akarsz.


Szerintem ezek után egyértelmű, hogy szakítanod kell. Ha mégsem teszed, akkor 5 év múlva ugyanekkor ugyanitt.

2015. júl. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Az a szomorú hogy igazatok van! idióta vagyok, hogy még mindig vele vagyok. Csak a hitel a nagy bajom... És a háziállatok. Szüleimhez vissza tudok költözni, csak nem tudom vinni a 8 macskát, és nem akarok egyet sem itt hagyni neki, mert nem tud rájuk vigyázni. A hitel kb. havi 30. kitudnám fizetni, de ha hazaköltözök a szüleimhez, akkor megtudják és ki fog borulni, hogy párom hülyesége miatt szívunk... Döntöttem... Addig szeretnék maradni vele, míg ki nem fizeti a hitelt amit a nyakamba varrt. Aztán fel is út, le is út...
2015. júl. 13. 11:10
 5/15 A kérdező kommentje:
és valószínű ezért vagyok 40 kiló, ezért nem tudok hízni, mert folyamatosan ideg van bennem... amikor nem voltunk együtt, mert volt h szakítottunk, akkor felhíztam 48-ra, akkor néztem ki jól. 160 cm vagyok
2015. júl. 13. 11:12
 6/15 anonim ***** válasza:

Na és komolyan azt gondolod, hogy ki fogja fizetni?


Jelenleg te csak egy darab hús vagy számára, akit ki lehet használni. Menekülj, amíg lehet.

2015. júl. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 omba ***** válasza:
100%

Tévedsz, 5-ös, nem csak dugásra kell neki, kitartónak is.

Azzal értek egyet, hogy most 5 éves dobsz ki (mi tartott ilyen soká???) - később többet.

Ő eltűnik hétvégére, neked meg ki kell szöknöd, Isaura?


Szerintem az a tény, hogy albérletet keres, s erről te nem is tudsz: piros lap.


De mindegy is, ha nem rúgod ki, hamarosan megteszi ő veled.

2015. júl. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy tipikus bántalmazó kapcsolat. Nem tudom, hogy fizikai bántalmazás volt-e/van-e (nem lepne meg), de érzelmi egészen biztosan van. A bántalmazó kapcsolatok sajátossága, hogy a bántalmazó elhiteti veled, hogy nélküle értéktelen vagy, úgysem tudsz boldogulni, hogy szégyellned kell, ha elhagyod. Korlátozza a társas kapcsolataidat, ennek az az egyedüli célja, hogy ne tudj elmenekülni tőle, ne tudj támaszkodni senkire, csak rá!

Függésben tart. Ezt ő már nagyon ügyesen kialakította, és lám, te követed is az ő forgatókönyvét.

2015. júl. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Fizikai bántalmazás még nem volt, csak rángatás, és az ágyra lökés lefogás. Megütni nem merne, mert tudja hogy visszaadom neki, mert megtudom védeni magam ha elborul az agyam. Támadtak már meg utcán nem egyszer, és a srác a balesetin kötött ki, mert eltörtem a kezét. szerintem fél.

Most nincs munkám sem, szóval függök tőle. :S

Igaz azért nincs, mert egy lakhatási támogatást akarunk megpályázni amihez 1 hónap munkanélküliség kell. Azt most töltöm le. És ha sikerül akkor ingyen lakunk albérletben.

2015. júl. 13. 11:46
 10/15 A kérdező kommentje:
8-as erre nem is gondoltam, de ahogy leírod, nagyon igazad van! :S hogy lehettem ekkora hülye? Régen simán a sarkamra álltam, aztán egyre jobban lejjebb épített... Azt olvastam a könyvben, hogy a nők önbecsülése egy idő után csökken a kapcsolatban. Ahogy látjuk h nem megy semerre a kapcsolat.
2015. júl. 13. 11:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!