Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan jöjjek rá hogy kivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöjjek rá hogy kivel beszélget?

Figyelt kérdés
Páromnál egyértelmű jelei vannak h messengeren beszélgetést folytat valakivel, viszont eddig jól titkolja. Ha belenézek a telefonjába, hogyan fogok egyértelmű bizonyítékot találni, hogy messengeren, kivel beszélget, hiába törli az üzeneteket?
2020. júl. 24. 00:54
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Akiknek az ikonját legelőre teszi a messenger, bár ahhoz elérhetőnek kell lennie a másik félnek. Én titokban kilesném a háta mögött.
2020. júl. 24. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Miért nem kérdezel rá? Szerintem az lenne a legtisztább, hogy ezt megbeszélitek, mert ha Te most elkezdesz bizonytalankodni, kutakodni, akkor Te leszel a rossz, és így is, úgy is szakítás lesz a vége!
2020. júl. 24. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
19%
Fogadj magánnyomozót! Törd össze a telefonját.! A wécére is menj vele!
2020. júl. 24. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Ha egy kapcsolatban már törlitek az üzeneteket meg egymás telefonjába nézegettek az halott ügy. Semmi bizalom. Menjetek szét inkább...
2020. júl. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%

Ez komoly?

Kérdezd meg.....

Vagy nézd meg. Ilyen marha egyszerű...

2020. júl. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%
Ezekszerint nem bízol a párodban, és ő se benned. Hát ennek a kapcsolatnak lőttek. Engem kicsit se izgat, hogy kivel beszél a párom, és őt se érdekli különösebben, hogy én kivel beszélek, mert bízunk egymásban, szeretjük egymást, tudjuk, hogy hűségesek vagyunk.
2020. júl. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
31%
Ha belemész a Keresésbe, ott van egy Emberek sor, itt előre rakja azokat, akikkel sokat kommunikáltál a közelmúltban. Ezt nem lehet kitörölni, manipulálni.
2020. júl. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet ebből kideríteni, hogy ki van elöl, sem a keresésnél sem, nekem olyanok vannak néha ott, akik ezer éve nem élnek fb-vel, meg olyan is, aki majdnem 10 éve meghalt.
2020. júl. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szakitsatok!!
2020. júl. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!