Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt egy barátom aki egy év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ancsó kérdése:

Volt egy barátom aki egy év után szakított velem. Még mindig őt szeretem. Német órán egymás mellett ülünk mindig hülyülünk beszélgetünk. Jól megvagyunk. Nem tudnátok nekem tanácsot adni hogy hogyan jöjjek vele össze újra?

Figyelt kérdés
2011. dec. 22. 18:05
 1/4 anonim válasza:
Hát szerintem kozeledj felé aztán ha mar elobre vgy kcsiit mond meg neki,hogy nagyon jo volt veled,hogy nem e probalhatnank meg ujbol esetleg? lehet bevállik sok szerencsét
2011. dec. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2011. dec. 22. 18:45
 3/4 A kérdező kommentje:
csak egy kicsit ciki lenne oda menni hozzá és azt mondaNI HOGY HELLO JÁRJUNK UJRA
2011. dec. 22. 18:46
 4/4 anonim ***** válasza:
15-nél nem lehetsz több. Ilyen korban a "szerelmek" nem tartanak sokáig. Ha kell valami, akkor közöld vele és felejtsd el a sok hülye női ötleteket: jel küldözgetés, féltékennyé tevés stb.
2011. dec. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!