Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezdem elveszíteni a bizalmama...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdem elveszíteni a bizalmamat benne. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

3 éves kapcsolatról van szó, a kezdetektől hagytunk egymásnak teret. Én nem vagyok az a féltékenykedős típus, és őt sem tartom egy csajozógépnek, heti egy alkalommal a haverjaival van, söröznek, moziba mennek, a többi napon nagyjából együtt vagyunk. Nem ellenőrizgetem a telefonját, sosem csináltam ilyesmit. Úgy vagyok vele, hogy ha nem kellek neki, és menni akar, akkor menjen, nekem is jön majd más. Minden eddigi kapcsolatomban is így gondolkodtam. Mindig csak őszinteséget kérek a másik féltől.

Azonban lassan kezdek rájönni, hogy a kedvesem rendszeresen tizenéves csajok profilját nézegeti a Facebookon, volt, akit be is jelölt (állítólag "véletlenül"), és igazából azt se tudom mit csinál, amikor nem velem van. Tele a számítógépe csajképekkel, ez a háttere is, iszonyúan zavar, de szerinte ez tök normális.

Tényleg normális ez, párkapcsolatban, hogy "nézelődik"? Miért csinálja? Ha nem vagyok elég neki, miért nem mondja meg őszintén? Én lennék a "szamár", ha már "ló" nincsen? Néha már azon gondolkodom, hogy lenyúlom a telefonját, és megnézem, mit csinál valójában, de ez sosem volt a stílusom... Vagy már úgyis mindegy, ha a bizalom elveszett? Vagy csak én fújom fel? Nem tudom... :(



2020. júl. 24. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Csinálj kamu profilt és próbálkozz be nála.

Gerinctelen húzás, de ha bejön legalább kiderűl az igazság

2020. júl. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Te is tudod, hogy ez nem normális. Legjobb lenne ezt itt befejezni, mert idővel egyre jobban fog zavarni, hogy nálad (sokkal) fiatalabb csajokra izgul.
2020. júl. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Az én exbarátom is tinikre bukott. Én huszonéves vagyok és egész vékony is. 56 kg 168 cm-hez. De állandóan csorgatta rájuk a nyálát és hozzájuk hasonlítgatott. Nem voltam elég vékony neki a tinilánykákhoz képest és ennek sokszor hangot is adott. Teljesen elvette az önbizalmamat. Szerencsére sikerült kilépnem ebből a kapcsolatból és találni valakit, akinek nincs baja az alakommal. :)
2020. júl. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok?

Amúgy kortól függetlenül, nem, nem normális, amit művel.

2020. júl. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Nálunk is ugyan ez a helyzet, csak nálunk már akkor derült ki amikor összeházasodtunk, és lett 2 gyerekünk... vakamiért rámentem a facebook adatlapjára, néztem, hogy miket likeolgat, és ilyen érettcsajok, meg a férfi.hu meg ilyenek. Teljesen kiakadtam, ő meg nem érti, hogy miért, sem azt, hogy miért nem bízom benne.
2020. júl. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Harmincasok vagyunk, szóval túl a tinikoron bőven. Én is vékony vagyok, és magas, a korosztályomban szerintem bőven átlag feletti külsővel. Ő is jól néz ki, bár az utóbbi időben eresztett némi hasat, de nagyon ad a megjelenésére, határozottan jó pasi. (Legalábbis nekem az.)
2020. júl. 24. 13:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez így nem jó mert ha ártatlan nézelődés lenne akkor neked is mondaná én például a párommal sétáltam és velünk szembe jött 1 fiú én meg mondom a páromnak hú de szép szeme van annak a srácnak ő meg mondja ja csak a lányunk is hasonló korú. Így megbeszéltük nem titokban teszem mert nem akarom megcsalni és nem érdekel más de szemem van.
2020. júl. 26. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!