Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert irjak itt sokan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert irjak itt sokan, hogy szeretjuk egymast de szex nincs. Ez milyen èlet akkor?

Figyelt kérdés
2020. júl. 25. 16:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Érdekes lehet biztosan aki ilyen kapcsolatban él, de semmiképp sem lehet boldog parkapcsolat. Csak önámítás...
2020. júl. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
27%
Egy ösztönlény sajnos ezt nem értheti, ezért kár is magyarázni.
2020. júl. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%
Jobb érzés ha megmagyarázod a saját rossz döntésed, nem kell szembenézni akkor hogy mit rontottál el, mennyi időt pazaroltál vagy foglalkozni a félelmeiddel és gyengeségeiddel. Viszont mindenki maga választja milyen életet akar élni, az ő dolguk.
2020. júl. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Mondta egy baratnom is anno, hogy evek ota nincs szex, de jol megvagyunk...csak pillogtam
2020. júl. 25. 16:27
 5/15 anonim ***** válasza:
36%
Hát nőként nem tudnám elképzelni a házasságom szex nélkül.Az esetek többségében elhidegülés az oka ritkább az amikor nem fontos a feleknek a szex és anélkül is jól elvannak.
2020. júl. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%
Ha aszexek, akkor semmi gáz. De nem tudom, miért hihetetlen, hogy tényleg jól megvannak? Én nem vagyok aszexuális, de olyan alacsony a libidóm, ha azt mondanák, nincs több szex, simán ellennék.
2020. júl. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
63%
Majd kérdezd meg 10-20-30 év házasság után, a hosszútávú kapcsolatot nem a szexre alapozzák, a testi-lelki vonzódás csak a kezdet, a kitartás egymás mellett többet ér.
2020. júl. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
30%

"Mondta egy baratnom is anno, hogy evek ota nincs szex, de jol megvagyunk...csak pillogtam"


Hány éves vagy, kérdező, 12???????????


Ha lett volna már kapcsolatod, akkor tudnád hogy majd mindig ez a vége! Ha mégsem, ahhoz hozzámegyünk!

Van aki fordítva csinálja, előbb házasság, aztán nem kívánják egymást!!

2020. júl. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
32%
Nem mindegy a kor. 40-45 éves korig ha ritkulva is,de legyen. 45-50+os korosztály már ne váljon CSAK ezért.
2020. júl. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
57%

Szar. Ezek az emberek nem szexeltek még jót, sőt fogalmuk sincs, milyen a jó szex, mennyi lehetőséget, variációt foglal magában. Ezek az emberek ráfogják az évekre, munkára, házimunkára, gyerekekre, fáradtságra, mindegy mire, csak igazolják magukat. Nem tudom miért.. Van gyerekünk, kb nem alszok, főzök, takarítok, sőt tanulok is, megsincs olyan nap, hogy ne szexelnénk, lehet "csak" arra van idő pl hogy én kielégítsem a párom, de nekem szükségem van ilyen szinten a szerelmem, vágyaim kifejezésére napi szinten.

Többször is :) ha fárasztó napom volt , annál jobban vágyok kényeztetésre.Mindegy, mindenki úgy el ahogy akar.

2020. júl. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!