Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira akartam benne bízni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira akartam benne bízni, de semmit nem ér az egész, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A felmelegített káposzta tipikus esete.

Szakítottunk 3 évre, majd újra megpróbáltuk.

Én vagyok (vagy voltam) a nagy szerelme, akiért éjjel-nappal sírt, hogy visszakapja.

Most pedig, hogy adtam az egésznek még egy esélyt, nem érzem, hogy haladnánk bármerre is.

Jobbnak jobb abból a szempontból, hogy nincsenek veszekedések, nyugodtabbak lettünk, ismerjük egymás vágyait, de még mindig kevés a találka és kevés a minőségi idő.

Mindegyikünk dolgozik és ha lenne idő, neki majd' minden hétvégén van valami program, ami csak őt érinti.

Mélységesen el vagyok keseredve, nem tudom mit kéne tennem.

Felvázoltam már legalább 100x neki, hogy kezdjünk el élni mert így 40 évesen is azon a szinten maradunk, ahol kezdtük.

Én már közös életet szeretnék, lassan családot de ennek még a körvonalait sem látom.

Kezdem megkérdőjelezni az életemet minden nap, van-e ennek bármi értelme, hogy létezek de nem élek.

Önző dolog lenne nem gondolni a családomra, ha történne velem valami, de az a baj, hogy így meg én érzem magam üresnek.

Túl türelmetlen lennék?

Mit tegyek, hogy ne érezzem ennyire nyomasztónak az életemet? N


2020. júl. 25. 18:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kezdetnek mondjuk offold ezt a csávót, mert egyértelműen nem vagy mellette boldog, nem egy irányba haladtok. Minek így kínlódni egy kapcsolatban?
2020. júl. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nem szerethet, ha csak az újrakezdés érdekelte, az, hogy mik a te igényeid, az már nem. Ha nem tesz boldoggá kezdj el élni, nélküle! Megpróbáltátok, nem sikerült, tovább kell lépni, felesleges a csodára várni, hogy meg fog változni.
2020. júl. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!