Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Engem nem tart igazi nőnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem nem tart igazi nőnek a párom vagy mi ez az egész?

Figyelt kérdés
A párommal jól megvagyunk, szeretjük egymást. Ma beszélgettem egy régi osztálytársnőmmel és kiderült, hogy még jóval a megismerkedésünk előtt írogatott neki valami társkereső oldalon (évekkel azelőtt, hogy engem megismert volna). Ezzel nem is lenne baj, de én külsőleg egy szőke hajú, vékony lány vagyok, átlagos vonásokkal, ez volt osztálytársnőm meg hát nem kövér, de olyan pufibb nagy mellekkel és fenékkel, barna bőrre, seggig érő fekete hajjal és nálam jóval hivalkodóbb stílussal. Óvatosan rákérdeztem, hogy és ennyire bejöttél neki? Mert ugye nagy a kontraszt köztünk... de ezt nem mondtam. Azt mondta, azt írta neki, hogy számára ilyen egy igazi nő. De nem jöttek össze, nem is randiztak, mert ő nem tetszett a lánynak annyira. Most akkor én valójában nem is tetszem neki, csak beéri velem? Ennyire más lenne az ízlése?
2020. jún. 19. 22:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Vagy be akart kavarni a lány vagy szimplán akkor ez volt és ennyi. Téged választott, veled van.. Akkor mi a probléma?
2020. jún. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Na ne már,ugye ez nem komoly kérdés. Verd már ki ezt a hülyeséget a fejedből meg ezt az egész elmeletet.
2020. jún. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Azért mondta ezt neki a fiú mert imponálni akart, udvarolni. Téged szeret, veled jött össze, te is igazi nő vagy, valószínű nálad más csajozós dumát vett elő :) take it easy
2020. jún. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
98%

"Azt mondta, azt írta neki, hogy számára ilyen egy igazi nő. "


Ès szerinted a fèrfiaknak minden szavát 100%-ig el kell hinni? Mármint amiket így udvarlás gyanánt kiejt? Azèrt írta, mert össze akart vele jönni, a nők meg szeretnék ilyeneket hallani illetve olvasni. Ennyi az egèsz.

Nyílván tetszett neki a csaj, annak ellenère, hogy más mint te, de ennyire nem kell ezt szó szerint venni.

Veled van, tèged szeret, jól megvagytok, ez a lènyeg. Azon, hogy más csajoknak miket búgott, hogy megkapja, nem kell lovagolni.

2020. jún. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Neked nem mondott ilyet?
2020. jún. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hízelgett neki...
2020. jún. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%

Én is azt mondom, hogy a nagymellű nőket szeretem

Egy ilyen volt az életemben.

A négy komoly szerelmem közül egynek volt olyan tenyér én elférős, a többieknek még kisebb.


Szóval ennyi ennek a jelentősége.

2020. jún. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%

Elég baj, hogy nem lehet a pasik minden szavát elhinni. Ha bókol, akkor vagy gondolja komolyan vagy ne is szóljon semmit. Ezek után hogy lehetne elhinni bármilyen pozitív megjegyzést, kedvességet, lehet csak azért mondja, hogy jól érezzem magam?


Ha ezt mondta számára olyan az igazi nő, de attól még más típust is kedvelhet, nem jelenti, hogy nem szeret téged vagy nem tetszel neki. De az ideálja más, ezt el kell fogadni. Ez olyan, hogy mondja a pasi, hogy neki a nagy mell tetszik a legjobban a mellek közül, de aztán összejön egy kis mellű nővel. Nem jelenti azt, hogy a kis mell jobban tetszik neki, de az is tetszik neki. Ez azt jelenti, hogy ha egymás mellé teszel két mellet, a nagyot fogja választani, de ha egybe nézi az embert, nem egy tényező fog dönteni.

2020. jún. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a barátnőd se normális, miért kell ilyet elmondania. A barátnőm pasija, mielőtt összejött vele, nálam is próbálkozotz. Sohasem meséltem a barátnőmnek, mert lényegtelen. Szeretik egymást, már közös gyerek is van. Soha többet, miután összejöttek, a srác nem mézett rám úgy. Annyira szánalmas lett volna a barátnőmnek ilyet mondani, hogy én jöttem be neki elösször. Szerintem írigy a kapcsolatodra.
2020. jún. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Veled van, nem pedig egy olyan kaliberű nővel, mint a barátnőd. Ezek után mi a kérdés?

Az emberek sok esetben azt mondják, amit a másik szívesen hallana. Úgyhogy feleslegesen ne agyalj és gyárts elméleteket.

2020. jún. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!