Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha aggódik értem, miért nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha aggódik értem, miért nincs bent egész nap a szobámba? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Megsérültem és azóta kerül a párom. Elején azt mondta, hogy azért, mert aggódik értem, de akkor miért nincs bent egész nap a szobámba?

Könyörögtem, kértem szépen, hogy jöjjön be, de azt mondja inkább kint marad ne, hogy olyant mondjon, amivel felidegesít. Egyre idegesebb és ingerültebb. Mit tegyek? Mi nők úgy vagyunk megalkotva, hogy nem sikerül elérni, amit akarunk...


2020. jún. 13. 18:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%

A francnak uljon egesz allo nap a szobadban! Valoszinuleg a hisztid jobban zavarja mint az allapotod!


Jobbulast!

2020. jún. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Te tényleg azt akarod, hogy egész nap a szobádban üljön melletted?! No comment....
2020. jún. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Hogy sérültél meg? Miért kéne egész nap bent lennie a szobádban, ez hogy függ össze az érted való aggódással? Neked miért lenne jó, ha egész nap bent ülne? Egyáltalán nem megy be, vagy csak nem akar hosszú ideig ott ülni feletted? Nő vagyok, de mit jelent az utolsó mondatod..?
2020. jún. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
84%

Szerintem a történet szempontjából fontos, hogy mi a sérülésed. Ágyhoz vagy kötve? Szükséged van segítségre az alapdolgok elvégzéséhez? Elmúlik vagy állandó állapot?


Én sem értem, miért kellene beülni EGÉSZ nap a szobádba...

2020. jún. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%

Örül, hogy végre nem kell veled lennie!

A leírásod alapján úgy tűnik, hogy az a tapadós fajta vagy, akitől levegőt se lehet venni. Szegény srác, végre van ideje magára, vagy a haverjaira, nem lógsz állandóan rajta.

2020. jún. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Hisztis ribizli, aztán még sajnáltatja magát. Jaaj, mi nők!! Köszönöm szépen, én nő vagyok és teljesen életképes.
2020. jún. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem akarom, hogy egész nap a szobámban üljön mellettem!

Egyáltalán nem jön be.

(Mivel saját vállalkozásom volt/van, így a vevőköröm megmaradt, csak nem tudok bejárni az üzletembe és ebbe sem nagyon segít, mert idegesítik a vevőim). Neki nincsen munkája.

Azt jelenti, hogy nem tudom elérni, hogy bejöjjön. Se sírással, se könyörgéssel. Amikor már bejön, akkor meg olyan érzésem van, hogy ezért könyörögtem ennyit, hogy 2 perc után kimenjen és addig is azon mérgelődjön, hogy nincs Isten és az orvosok is mind szarok, nem igaz, hogy nincs egy jó orvos, most mi lesz velem, igazságtalan sz@r az élet, stb...

Autóbalesetem volt és valószínű, hogy totál lebénult a bal lábfejem, mert ezt mondják és nem tudnak mit kezdeni. 10 % az esélyem, 90 % a sérülésem.

Szükségem lenne segítségre az alapdolgok elvégzéséhez, de nem kérek segítséget csak ahhoz, ha valahová mennem kell tolókocsival.

2020. jún. 13. 20:07
 8/12 anonim ***** válasza:
88%
Ha így viselkedik, készülj fel rá, hogy hamarosan már nem lesz a párod.
2020. jún. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%
Jaaa így egészen más a gyerek fekvése, ezt kellett volna a kérdésbe leírnod. Amúgy sztem már volt kint kérdésed és ott is megírtad, hogy eddig mindent megcsináltál a párodnak, most meg ugye nem. Nem sok jót jelent, ahogy viselkedik. Valszeg rövid időn belül véget fog vetni a kapcsolatnak. Sajnálom a helyzeted, kitartást.
2020. jún. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
61%

"nem tudom elérni, hogy bejöjjön. Se sírással, se könyörgéssel."

Szépen kérni próbáltad már?

2020. jún. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!