Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben az esetben?

Figyelt kérdés
A párom teljesen kiakaszt. Egy ideje már jelzem neki, hogy jó lenne ha megváltozna. Én rendszeresen sportolok, edzek, egészségesen étkezem. A párom szöges ellentétje ennek. Hiába próbálom rávenni, hogy ne egyen már annyi olajos, cukros kaját. Ne egésznap feküdjön a kanapén... nem érdekli. 180cm 110 kiló. 20 évesek vagyunk és már nem megy a szex. Havi egyszer ráveszem magam. De ennyi... Nem kívánom már, hogy rajtam lihegjen, izzadjon. Mi legyen? Hogyan vegyem rá hogy változzon?

2020. júl. 26. 14:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudod rávenni, ha nem saját igénye ez a változás. Egyáltalán változás, milyen volt, amikor megismerted?
2020. júl. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
20 kilót felszedett. Elhízott + ellustult. Mondván, hogy már mindegy mert itt vagyok neki.
2020. júl. 26. 14:36
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Szakíts vele, nem illetek össze, te más típusú férfit keresel.
2020. júl. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
9%

Szerintem a legjobbat akkor teszed, ha a cókmókodat szépen fogod a kezedbe és elmész, mert nálad csak jobbat fog találni.


Ugyanis aki ismer ilyen magasságú embert és súlyt azt pontosan tudja, hogy annyira nem vészes mint ahogy te ezt itt előadod.


Szóval nálad csak jobb ember fogja várni.

2020. júl. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Csere.
2020. júl. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
30%
Már nem azért, de ez egy vicc? Hogy a fenébe vannak együtt igényes emberek igénytelenekkel?
2020. júl. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Vlmiért összejöttél vele akkor milyen volt? - ez azert szöges ellentét hogy jól tudjatok együtt működni társként.


Az én bnőm se foglalkozik magával..rajta is van 15kg +.

Ő mindent megtesz csak mozogni ne kelljen remegős tapaszt vett meg fehérje shaket iszik mert állítólag fogyaszt

2020. júl. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
58%
#7-es Nem is kell feltétlenül mozogni, a fehérje meg nem fogyaszt, sőt felesleges, ha étkezéssel be tud vinni eleget. Kevesebbet kell enni, ez a titok.
2020. júl. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%

Nem tudsz egyebet tenni, mint hogy megmondod neki ezeket és határidőket, feltételeket szabsz - hogy értse is, mit vársz tőle azért cserébe, hogy vele maradj és legyen is szex.

Persze ezt előbb magadban kell kitaláld, mik legyenek ezek.

2020. júl. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
8as tudom én is de ő azt hiszi hogy fogyaszt. Én is mondtam h az evésre figyelés a kulcs meg némi mozgás de hiába annak aki 10perc sétaútra lévő melóba is kocsival megy.
2020. júl. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!