Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Instagram tud levenni pénzt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Instagram tud levenni pénzt az elofizetoi kártyáról?

Figyelt kérdés
Bajban vagyok mert kiderult párom más nőknek irkalt, valami videókat is kezdeményezett instagramon sz.x videókat, elofizetoi telefont vettem neki 43 ezer Ft os számlát csinált, bementem telekomba kérdeztem mégis miért küldtek ki ilyen magas összeget és mutatták hogy kb 60 emelt díjas SMS küldése és 30 emelt díjas hivast kezdeményezett. Emellet instagramon igtv. Videót töltött fel magáról de elvan tűnve a video nemtalaltam de instagramon kezdeményezett hivasokat is. Valaki tud segíteni lehet köze az instagramnak a magas telefon számlához? Valamint vissza tudom keresni a keresesi előzményeket instagramon? Köszi
2020. júl. 27. 08:44
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

A 60 db emelet díjas sms,és a 30 emelt díjas hívás miatt lett 43e a számla.

Nem az insta miatt.

Látom nálad is ez volt a legjobb pasi a környéken 30 IQ-val.

2020. júl. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Trágár kommenteket jelentem :) a telefont akármikor eltudom venni ugyh gondolkozz mielőtt írsz.
2020. júl. 27. 11:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Az insta nem, de az emelt díjas szolgáltató igen. Kérdezd meg tőle hogy ez mégis mi, ne mi barchobázzunk már miért hívogat emelt díjas számokat. Jósolni akar, játszik vagy szimplán úgymond fizetős szolgáltatások miatt.
2020. júl. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!