Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Üdv. Nemrégen kiderült, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üdv. Nemrégen kiderült, hogy a párom is követ,, olyan" tartalmú képeket az instán. De minden nap fel megy. Kértem ne tegye minden nap, egyszer kétszer rendben. Vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés

2020. máj. 14. 12:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Én sose néztem, kiket követnek a párjaim, nem akarom feleslegesen idegesíteni magamat. Ha amúgy a kapcsolatotokkal minden rendben van, jó a szex, törődik veled, akkor nincs miért aggódnod szerintem.

Amikor szingli volt, nyilván akkor maszturbált meg nézett ilyen képeket, a baj akkor lenne, ha írogatna is idegen nőknek.

2020. máj. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
A párom instája évek óta tele van vörös hajú nagymellű lányokkal. Valahogy sose tudott zavarni az, hogy megnéz egy Ausztráliában élő instamodellt miközben ül a vécén, vagy utazik a buszon. :D
2020. máj. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2020. máj. 14. 13:04
 4/16 A kérdező kommentje:

Már együtt voltunk mikor regisztált.

És ezért merült fel, hogy ha napi szinten nézi, akkor az lehet e probléma. Több ilyen követése is van.

Hogy romolhat e azért kapcsolat?

2020. máj. 14. 13:12
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Instán nincsenek is "olyan" képek, általában még teljes meztelenség sem - pont ettől elég gagyi ilyen téren. Ha pedig valaki elveszik ott a rengeteg photoshop király és királynő hajkurászásában, ott komoly gondok vannak.
2020. máj. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Hát. Ő annyit reagált hogy férfi. Meg kell néha etetni a szemét. Szeret szép nőket nézni. És hogy nem azért hogy velem baj lenne.

De gondolom, mivel mostanság elég sokat felszedtem, mégis mikor megláttam aggódni kezdtem, hogy nem e azért kezdte el nézni.

2020. máj. 14. 13:18
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt pár csaj bekövetve. A vicc az, hogy egy részük azért, mert mutattam a barátnőmnek, hogy ilyen vagy olyan ruha neki is jól állna. Nem volt az egész mögött semmi plusz, egy részüket tényleg csak azért követtem, mert jól néztek ki.

Na, a barátnőm emiatt egyszer csak nekiállt hisztizni, én meguntam és töröltem az egész instám. Utána néha azt hallgathattam, hogy sajnos nem tud megjelölni ott közös képeken, nem tud vicces videókat küldeni és hasonlók.

Az emberek egy részének semmi sem jó. Néha csak egyszerűen túl kéne lépni a dolgokon és nem minden apróságon leragadni.

2020. máj. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Én nem tudtam.Nincs instám.Kiváncsiságból mentem fel,és akkor persze megnéztem kiket követ, hátha találok köztük ismerőst. Aztán inkább ki is léptem :)

Az érdekes az, hogy addig mondtam én is, hogy zavar hogy minden nap fel megy, hogy törölte az olyan követéseket.

Erre most tényleg úgy érzem, hogy olvastam ezeket a kommenteket, hogy túlreagáltam. :)

2020. máj. 14. 13:30
 9/16 anonim ***** válasza:
95%

Férfiak ilyenek. Legeltetik a szemüket azon, ami szép. A nők ebben azért mások, mert nekünk egy izmos pasi nem feltétlen egyenlő a széppel, mi ezért helyette szeretünk mást nézni, ami örömet okoz, legyen az étel, bútor, ruha, táska, állat, táj, ház, cipő stb. Ez nem bűntény, túlreagáltad bizony. És ne kutakodj utána, ne csekkold kiket követ (elég gyengusz kifogás a "hátha találok ismerőst" :D) mert csak idegesíted magad.

Mikor ilyenkor felidegesíted magad használd az én módszerem, én anno betegesen hisztis féltékenykedős voltam és kifejlesztettem magamnak azt, hogy amint elönti az agyam a kaka, 3 kérdést felteszek magamnak és gondolatban megválaszolom.

1. változott a szeretete,törődése irántam?

2. segíti a kapcsolatot most ez a hiszti amit kirobbantok?

3. fog ez számítani hónapok múlva?


Ha 3 nem választ kapsz, akkor tereld el a figyelmed és adj neki inkább egy puszit. :) A viták mérgezik a kapcsolatot, a mérgező kapcsolatokból pedig menekülni szokott mindenki.

Had legeltesse a szemeit a szép nőkön, téged is annak lát, ettől függetlenül az ember is ugyanúgy rendel kaját néha attól függetlenül, hogy van kaja a hűtőben. Amíg nem levelezik, nem találkozik velük, addig nincs para.


22L, 2 éve kapcsolatban az én kis nyomimmal, aki meg ázsiai lányokat követett anno twitteren. Azóta szórakozok azzal, hogy néha széthúzom a szemem és mondom neki hogy "így jobban tetszenék mi?" :D mindig röhög. Chill, ne csinálj feszkót ilyen apróságon :)

2020. máj. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nos, keveset tudunk talizni. Heti 3 at. Aggódtam hogy függővé válik ettől.
2020. máj. 14. 13:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!