Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy majdnem 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy majdnem 30 éves a férfi és tiniként viselkedik? Bővebben

Figyelt kérdés

Együtt vagyok egy férfivel nemrég óta, lassan 30 éves lesz és tiniként viselkedik.

Folyton dobálja nekem a puszikat társaságban is, csücsörít a szájával és úgy is puszikat küld, de rengetegszer.

Emellett bele van bolondulva az instagramba, hogy hányan nézték meg a storyát, most milyen képet tegyen ki...

Viszont amúgy meg felnőttes, van lakása, jólfizető állása.

Mit gondoltok?

25n



2020. máj. 23. 15:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Hát, ez nem "tiniként viselkedés" ez simán csak szánalmas és teátrális. Tiniként se viselkedik így, csak nagyon kevés személy.
2020. máj. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%

Zavar, idegesit, szegyenled? Mert akkor gond neked, es o nem lesz masmilyen.

Ha csak furcsallod, hat, van ilyen. Sot, van otven eves gyerek is.

2020. máj. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Kellemetlen.

Már a barátaim is szóvá tették, hogy folyton csücsörítgetős puszikat dobál, mégha közvetlen egymás mellett állunk is.

Nekem ez nagyon kellemetlen, nem jön be, sose viszonzom, csak furcsán nézek rá olyankor.

Felnőttek vagyunk, viselkedjünk úgy.

Nekem az se szimpatikus ha társaságban egy pár folyton nyalja-falja egymást, nekem ez is olyan.

Ha 2 percig már nem vele beszélek, akkor csücsörítget

2020. máj. 23. 16:02
 4/11 anonim ***** válasza:
57%

Én 31 éves létemre sokszor felqrom magam agyilag. Nem szeretem, ha tiszteletlenül beszélnek velem és végkép nem tűröm, ha hülyének néznek és úgy is bánnak velem. Talán csak le kéne szarnom és bevenni a leszarom tablettát. Ez jelenti a felnőtt viselkedés? Ilyen hozzáállással válok mások szemében érett férfivá?

Ha már kinyilvánítjuk érzéseinket az miért gyerekes és nevetséges? Talán ha nem azzal koncentrálnál mit gondolnak mások rólatok, vagy a barátodról akkor a kérdést sem tetted volna fel. Ennyire foglalkoztat mások mit gondolnak?

2020. máj. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

-nem azzal

javít

*nem arra

2020. máj. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Azért a családom és a barátaim véleménye fontos számomra, ezer éve velem vannak, ismernek, meghallgatom a véleményüket, jót akarnak nekem.

Nyilván nem vagyok egy kis bábú, hogy ez alapján döntsek, ne legyen saját gondolatom, de szerintem igenis fontos a környezetem véleménye!

2020. máj. 23. 17:15
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
kellett neked hülyegyerek párt választani
2020. máj. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
Vannak felnőtt gyermekek, ami nem feltétlen rossz dolog.
2020. máj. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én agyfszt kapok az ilyen alakoktól, akár hím, akár nőnemű.

Legjobb esetben is infantilis, de lehet rejtőzködő birtoklámániás is lehet.


Igen, ő is fontos, de egy társaságban azért csak viselkedjen illendően.

2020. máj. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ha minden más ok, szólj neki, hogy ne csinálja. Nem hinném, hogy olyan hatalmas kérés lenne, főleg ha szeret. Ha ezt az apróságot nem teszi meg a kedvedért akkor nyilván nagyobb dolgokban sem fogja. Nyilván idegesít mert normális ember (főleg nem férfi) ilyeneket nem csinál... Ez nem gyerekes, hanem egy rossz szokás/beidegződés amit el kell felejteni mielőbb. 33F
2020. máj. 31. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!