Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szules utan hany honapig nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szules utan hany honapig nem volt szex nalatok?

Figyelt kérdés
Mi 11 honapnal tartunk most...
2020. júl. 27. 11:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
82%
Ajajj. Elvileg 6 hét után már lehet. Terhesség alatt volt? Vagy akkor sem? Ha akkor sem, akkor teljesen elszokott tőle. Vagy van egy kis depresszió, ami miatt folyton fáradt és eszébe sem jut hogy neked vannak igényeid.
2020. júl. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%
Az baj... Ha mar rendben erzed magad szules utan es igényled is mar reg kellene h legyen valami. Kezdemenyeztek? Vagy csak elvagytok? Ha a parod nem igenyli az mar gyanús, remélhetőleg nem mashoz jar terhesseg óta :/ ez ilyenkor eleg sanszos.
2020. júl. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Felre olvastam boccs
2020. júl. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg érdemes megkérdezni a partnered erről.
2020. júl. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
En vagyok a ferfi. Semmi kozeledest szexualisan nem fogad el tolem.
2020. júl. 27. 12:10
 6/24 anonim ***** válasza:
91%

6 hetes kontrollig. Az elsőnél ritka volt utána egy darabig, nem igazán volt libidóm, de aztán beállt. A másodiknál olyan volt minden, mint szülés előtt.

Beszélni kellene erről, hogy miért nem akar szexelni, mert így nem fogtok együttmaradni.

2020. júl. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
79%
És egyébként mi a helyzet veletek? Mindig igyekszel haza, türelmes vagy vele, udvarias, megpuszilod, megöleled, beszélgettek, hétvégén átveszed a gyereket, hogy elmehessen kicsit ő is otthonról, szoktad dicsérni a főztjét, haját, humorát, elmosogatsz, leviszed a szemetet, és megszerelted a nemtommit, amit fél éve kért, és nem szidod az anyját...? Ha ez mind pozitív, akkor valami nagy gáz van. Ha viszont csak este tízkor oldalba bököd, hogy "alszol-e" ő meg alszik, egyébként egész nap magányos és csak egy csecsemő tapogatja meg beszélget vele, akkor teljesen érthető, hogy nincs sok közötök egymáshoz. Úgyhogy látatlanban ezt nem lehet megmondani.
2020. júl. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
81%

Sok férfi alig várja, hogy leteljen a 6 hét. A nőket lefoglalja a baba, fáradtak és tkp. nemrég teljesítették a fajfenntartási ösztönüket, tehát nem annyira vágynak a szexre.

Ha teheted, segíts neki a baba körül, vagy legalább a házi munkában! Udvarolj neki úgy, mint régen, amikor alig vártátok, hogy az ágyba kerüljetek. A 11 hónap kimaradást nagyon soknak találom.

Ffi, 2 gyerek apja.

2020. júl. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
81%
Három és fél hónap. De nem miattam, a férjem nem tudott mit kezdeni az apás szülés utóhatásaival, meg az én anyukává válásommal. Pedig a kórházból eleve úgy jöttem ki, hogy a felesleg nagy része le is ment. Január végén született a lányom és május elején voltunk együtt. Mondjuk a kapcsolatunk nem sokkal utána tönkre is ment. :-(
2020. júl. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Mí kapcsolatunk is haldoklik azt erzem
2020. júl. 27. 12:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!