Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnátok vele ha ilyen szituác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok vele ha ilyen szituációban lennétek?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 1 évben lefogytam 35kg-t, és most az a srác udvarol nekem, aki akkoriban minden hájas disznónak lehordott.

Nem tagadom, mikor duci voltam, már akkor is ő volt álmaim pasija, de most nem tudom mit tegyek.

Nagyon szemét volt velem régebben, de mostanra nagyon megváltoztam, és talán ő is.

Szerintetek?

17/L


2010. aug. 3. 17:33
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

17:37 vagyok. Én is arra gondoltam, hogy csak d*gni akar, de nem szerettem volna ilyen csúnyán leírni... Sebaj, mások már megtették helyettem.

Egyébként bocs, amiért így fogalmaztam, de ez az igazság, és szerintem így érted/értetted meg a legkönnyebben.

2010. aug. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Hívd el randira és a végén közöld vele unott arccal, hogy bocs de nem Te vagy álmaim pasija, azt hiszem találok nálad sokkal jobbat is. Szia.:)
2010. aug. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Tudod, hasonló helyzetben én esélyt nem adnék neki. Lehet, hogy akkoriban nem tetszettél neki, most meg igen, de akkor is, milyen dolog az, hogy egyszer szemét módon sérteget, utána meg nyomul? Szerintem egyértelmű.
2010. aug. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Szerintem ne jöjj össze vele, mert ha összejöttök és otthagy példának okáért, ilyenkor sok ember elkezd betegesen enni és nehogy visszahízzááál.
2010. aug. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Ne járj vele, az egy dolog, ha valakinek nem jönnek be a túl kövér nők. De az hogy előzőleg gúnyolt, most meg járna veled. Ennyire azért ne vidd le a lécet.
2010. aug. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
LEGYEN MÁRRR VALAMI TEKINTÉLYED!!!!!!!
2010. aug. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

"Hívd el randira és a végén közöld vele unott arccal, hogy bocs de nem Te vagy álmaim pasija, azt hiszem találok nálad sokkal jobbat is. Szia.:)"


ez a tökéletes megoldás, bosszút állhatsz rajta:D:D

2010. aug. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
45%
pff vegye a fáradtságot? húúú de nagy kib@szás mindkét ember idejét pazarolni. utána a srác mindenkinek úgy számol be erről a lányról, hogy kettyós
2010. aug. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
addig nem voltál jó neki amíg kicsit ducibb voltál, de most h leadtál nemkevés kilót és jó az alakod, akkor egyből bejössz neki... csak a külsődre bukik, ez látszik, hagyd a csudába, van még rajtakívül 10000 jobb pasi :)
2010. aug. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

előző:

azzal mi agond, hogy a srácnak nem tetszett kövéren?

kell azért vonzódás, anélkül nem megy

neked kéne oylan valaki akin ennyi felesleg van?nekem nem, mert eleve nem egészséges ember látszatát kelti

attől még nem csak a külsőre megy az ember

de azlért fontos a vonzódás!!

nem ezzel van a baj, hanem hogy kigúnyolta anno, ne az már cinkes!

2010. aug. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!