Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már nem szeret? Vagy nem tart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Qrvian kérdése:

Már nem szeret? Vagy nem tart vonzónak? Férjem ma reggel említette hogy általában rossz lehellettel ébredek.

Figyelt kérdés

Nem magától tette, én panaszkodtam hogy ma valahogy rossz a lehelletem. Erre ő azt mondta szívem nem bantasbol de általában az. Mindenkinek az.

Én sosem érzem az övét kellemetlennek. hallottam egy teoriat, hogy az ilyen dolgokat elnézi az agyad nem regisztrálja mert szereted azt a személyt.

Szerintetek o kevésbé vonzódik hozzám?



#szerelem #vonzalom #férj #elhidegülés #reggeli lehelet #kellemetlen száj
2020. júl. 28. 16:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️hány éves is vagy?
2020. júl. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Használj szájvízet segít valamennyit a problémán hidd el.
2020. júl. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%

Mindenkinek rossz a reggeli lehellete. Pont. Van, aki erzekenyebb erre, masok kevesbe. Ha emlitette, hogy mindig rossz a reggeli lehelleted, akkor hozza van szokva. Fel eve(?) is ugyanigy erezte, mint most, megis egyutt vagytok. Ne gyotrodj ezen sokat.

Ha zavar, akkor moss fogat felkeles utan egybol, vagy oblits szajvizzel. Volt egy pasim, aki nem birta kiallni a sajat reggeli lehelletet es egybol egy oblitessel kezdte a napot, pedig engem nem zavart. Izlesek es pofonok. Nem emiatt fog veled szakitani.

2020. júl. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
én 25 férjem 32, ha ennyire reszletezzuk polyamor kapcsolatban élünk párunk 28 nő
2020. júl. 28. 16:54
 5/14 anonim ***** válasza:
87%

Emiatt ne szeretne, mert őszintén megmondta, hogy rossz a leheleted?

Butaság. Az érzések nem fogják elnyomni a szagokat.

Lehet mostanában amiatt rosszabb, mert esetleg valami fogínyproblémád van, nézesd meg fogorvossal esetleg.

De ennél nagyobb problémáitok sosem legyenek.

2020. júl. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
koszi a válaszokat, próbálkozni fogok szájvízzel. az elmúlt napokban többet éreztem mint régebben, remélem elmulik, megha csak fogmosassal stb. Bocsi a buta kérdésért, csak furcsa volt hogy megemlitette. Azóta már említette hogy a sajatjat is így érzi ami nagyon furcsa mert nekem sosem tűnt fel
2020. júl. 28. 17:07
 7/14 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem nem a leheleted miatt kellene aggódnod.

Hanem hogy 3-an vagytok kapcsolatban.

Soha nincs jó vége.

Nem is nagyon lehet látni olyat akik így leélnek egy életet.


De remélem ti lesztek az a bizonyos kivétel ami erősíti a szabályt.

2020. júl. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%

Ha ez az aprosag elbizonytalanit, el sem tudom kepzelni, hogy tudsz poliamor kapcsolatban elni. Elarulnad?

(Ezt ugy mondom, hogy en is eltem poliamor kapcsolatban, bazi sok onbizalom kell hozza, kb. 10x ennyi, mint ami nalad lathato.)

2020. júl. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Mind a ketten nagyon figyelmesek és türelmesek velem. Nekem sajnos vannak önértékelési problémáim amin egy ideig terapeutaval dolgoztam, sajnos most nem tudom megengedni magamnak. Féltékenység nincsen és minden jól működik köztünk. Picit több mint egy éve élünk mind együtt. Kulturális különbségek vannak mert én bevándorlo vagyok az ő országukban. Nem látom miért lenne olyan nehéz egy poli kapcsolat főleg ha nincsen az önértékelési probléma. Nálam ha az nem lenne minden gyönyörű lenne és happy.
2020. júl. 28. 17:43
 10/14 A kérdező kommentje:
8as tudnál nekem mesélni tapasztalatokat stb? akár privátban?
2020. júl. 28. 17:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!