Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már nem szeret? Vagy nem tart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Qrvian kérdése:

Már nem szeret? Vagy nem tart vonzónak? Férjem ma reggel említette hogy általában rossz lehellettel ébredek.

Figyelt kérdés

Nem magától tette, én panaszkodtam hogy ma valahogy rossz a lehelletem. Erre ő azt mondta szívem nem bantasbol de általában az. Mindenkinek az.

Én sosem érzem az övét kellemetlennek. hallottam egy teoriat, hogy az ilyen dolgokat elnézi az agyad nem regisztrálja mert szereted azt a személyt.

Szerintetek o kevésbé vonzódik hozzám?



#szerelem #vonzalom #férj #elhidegülés #reggeli lehelet #kellemetlen száj
2020. júl. 28. 16:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
76%

A reggeli kellemetlen szájszagnak, lehelletnek több oka lehet. Írták fentebb is. Én részletezem, pl.:

- tökéletlen esti fogmosás miatt ételmaradékok bomlanak éjszaka a szájban,

- lyukas fog, ínyproblémák,

- a fogak fogkövesek, amiken megtelepszenek a fogakat bontó baktériumok (ennek a folyamatnak a szaga),

- romló, lyukas fog/ak,

- nyelőcső vagy gyomorproblémák, amikből visszaáramlik a bomlás szaga.

Mi a kiút?

A fenti jelenségek eltüntetése (fogorvoshoz, háziorvoshoz menni, aki esetleg szakorvoshoz ad beutalót).

2020. júl. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
28%
Atyauristen, nem azon jar a fejed, hogy mit tegyel a dogletes leheleted ellen, vajon mi okozza, mi a megoldas, hanem milyen szemet dolog megerezni, es miutan szoba hozod, beismerni?
2020. júl. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
12es persze hogy szeretném megtalalni az okát ezért kezdtem az egész beszélgetést róla. Szimplán kíváncsi voltam hogy csak én vagyok így vagy másoknál is működik az a teoria hogy nem érzed meg mert vonzónak találod.
2020. júl. 28. 18:19
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem, ez a teoria hulyeseg.
2020. júl. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!