Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy újra minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy újra minden olyan legyen mint régen ?

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve vagyok együtt a barátnőmmel,szeretem de mostanában sokat veszekszünk.Nagyon szeretem őt mégis néha nagyon bukó vagyok vele,nem azért mert az akarok lenni.Régen egy nagyon nyugis munkahelyem volt,aztán felszereltem azt hogy melyik testülethez azt most nem írom le az nem lényeg.Mivel egyre már-már lehetetlen követelményeket támasztanak velünk szembe így igen stresszes vagyok és előfordul hogy munka után a barátnőm is megtalál valamivel.Mivel bennem se bízik így bármi apró eltérésbe képes gyanúsat bele látni,így előfordul hogy én meg idegembe csúnyán beszélek vele.Nagyon szeretem és ha pl buliznak és kicsit spicces olyankor szokott írni hogy ő is hibás,bár érdekes mert ha józan és nem buliznak sose látja be hogy nem mindenről tehetek én.Helyre akarom hozni a dolgokat,de már egyre tanácstalanabb vagyok,mert mindig úgy jönnek ki a dolgok hogy én vagyok a hibás.Azért nem hagyom ott,mert amúgy is nagyon érzékeny és sok rossz dolog történt vele és szüksége van a támogatásomra.Bár én véleményem szerint valamilyen depressziós folyamat áll az ő hátterében.

2020. júl. 29. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Ennek vége, még pár hónapig nyüglődtök, aztán egyik jobb, mások balra, de a jellemző inkább az, hogy lecsapják a kezedről a lányt, mert az meg magányos.
2020. júl. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor szokott megjelenni a nevető új belépő és mattot kapsz.
2020. júl. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Semelyik nő nem szeret boxzsákot játszani amin kitöltőd a dühödet és azt a feszkót ami egy nap folyamán ér téged. Ő ugyan olyan ember mint te vagy, és mi nők hajlamosabbak vagyunk sokkalta több stresszt elviselni szótlanul, ti férfiak meg képtelenek vagytok kicsit, nem nagyon, csak egy kicsit odafigyelni, hogy kivel mit műveltek.
2020. júl. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én ha pasi lennék, szabadulnék tőle. Szinte provokálja a szakítást.
2020. júl. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Első dolog, hogy más ember életét ne próbáld megoldani. Ne képzeld azt, hogy nélküled kicsúszna, elveszne szegény pára...

A másik, hogy változtassál munkahelyet. Nem való neked ez a stresszes környezet, mint a példa mutatja, nem tudod jól kezelni.

A harmadik, hogy mivel már ennyire nem bízik benned, ezt már nem tudod rendbehozni.

2020. júl. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez így nem normális párkapcsolat, és elárulom, hogy ezen nagyon nehéz lesz változtatni...
2020. júl. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyon jót írt aki azt mondta, hogy szinte provokálja a szakítást. Elképesztő hogy csak akkor látja be 1-1 hibáját ha matt részeg, azon kívül mindenért te vagy a felelős. Ez jó pár dologra utal, de egészséges mentális állapotra biztosan nem, ami a kapcsolat komolyságát is teljesen leírja. Hogy az amúgy depresszió vagy jóval több, az már az ő dolga, nem akar ellene tenni, te pedig nem tudod helyette megoldani. Ezeket szakemberrel kell kezeltetni és folyamatosan dolgozni rajtuk.


Egyébként ő ezek alapján senkiben nem bízik, nem hiszem hogy rólad van szó. Valószínűbb inkább szerintem, hogy neki van olyan önbizalomhiánya, esetleg mentálisan annyira gyenge/fejben olyan gondjai vannak, hogy ezért cs*sztet állandóan, de ismét, ezt neki kellene megoldania.


Szintén fontos a másik vonal, hogy engeded bedarálni magad a munkahelyeden. Sokkal jobb lesz a közérzeted egy nyugisabb helyen, ahol emberszámba vesznek, ami nem csak a környezetedre, de rád is hatalmas hatással lesz pozitív értelemben. Az egészség a legfontosabb, nem szabad engedni hogy tönkretegyenek pár 10 ezer forinttal többért.

2020. júl. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!