Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugye nem csak nekem megalázó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem csak nekem megalázó, hogy a szerelmem egy nálam sokkal csúnyább, igénytelenebb lány miatt hagyott el?

Figyelt kérdés
Aki ráadásul mindenkivel összefekszik.
2010. aug. 3. 19:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

A szerelem, vak, süket és hülye is.

Örülj vele hogy legalább nem megcsalt vele. Jöjj össze valaki bombajó pasival... édes a bosszú. :P

2010. aug. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem, én is szégyellem magam...
2010. aug. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

Szia

Nem magalázó csak rosszul esik neked, mert nem érted miért jött össze a vasorrú bábával:) de ne törődj vele. Ő állít magáról szegénységi bizonyítványt h egy olyan jó nőt mint te elhagyott egy rusnya ágybetétért. Tudom nehéz, de szerintem rosszabbul éreznéd magad ha egy topmodellel jött volna össze^^ örülj neki h tudod h szebb vagy és jobb. Úgy gondolj rá h ha ekkora barom akkor jobb neked nélküle. Ennyi:) röhögd ki ..:)


Én is kiröhögöm az exem. Mindig azzal basztatott h nem vagyok elég érett (22) erre utánam összejött egy 16 éves bányarémmel..) A hapsik barmok ne foglalkozz vele


L 22

2010. aug. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%
Gratulálok a három hozzászólónak. Remélem ezután a "Nem a külső számít" topicba mentek okskodni. Olyan lányokat, mint Ti csak elhagyni érdemes.
2010. aug. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%

ahhh hidd el,ez sokkal jobb érzés,mint amikor egy nagyon jó csaj miatt hagy el.Mert hiába vagyok én is jó csaj,ha 2 teljesen más stílusúak és karakterek vagyunk,nem bírok vele versenyre kelni. Max ha megváltoznék,de azt nem fogom :/


19L

2010. aug. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az senkinek nem jut eszébe,hogy a kérdező esetleg csak szépnek képzeli magát??:o
2010. aug. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem csak a szépség számít..keves kérdező :)
2010. aug. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm minden válaszolónak.

Nem, nem képzelem magam szépnek, átlagos lány vagyok. És tényleg, nem csak a szépség számít. De az már igen, hogy az a lány hogy viselkedik. Egy erkölcstelen r*banc. És ezt érzem megalázónak... Az már más dolog, hogy egy biliszájú műp*csa

2010. aug. 3. 20:56
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Akk valószínűleg túl merev voltál a pasinak.Ő most egy bevállalós lányt akar,akivel orrba-szájba dughat.Nem érdekli,hogy mekkora az IQíja a csajnak,vagy milyen erkölcsei vannak :D


20L

2010. aug. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
így jártál. ha az exed, mit törődsz vele?
2010. aug. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!