Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezdek kiszeretni a páromból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek kiszeretni a páromból a súlya miatt, hogy kezeljem ezt?

Figyelt kérdés

Nagyon nagyon hülyének és parasztnak érzem magam emiatt....

Kezdem az elején, 28 éves férfi vagyok. Párommal kb 1 éve vagyok együtt. Nagyon megfogott annak idején a természete, teljesen a lelki társamnak érzem, hihetetlenül jó ember, kedves, odaadó és humoros.

Csakhogy már megismerkedésünkkor zavart picit a súlya. Akkor még az újdonság ereje háttérbe szorította ezt, meg a személyisége miatt teljesen szerelmes voltam bele..

..de hát tudhattam volna, hiszen nekem egész életemben a nagyon vékony lányok tetszettek. De a nagyon nagyon szomorú dolog amit észrevettem pár hónapja, hogy ha végig nézek rajta, nem vonz. Nem érzem azt, hogy már szerelmes lennék belé, nincs meg a kémia vagy hogy is mondják, amikor beledobban a szíved ha a közeledben van és bizsereg minden porcikád és csak vele akarsz lenni.. megfogni a kezét, megölelni..

Ez már eltűnt, de ettől függetlenül szeretem, de egyre jobban csak úgy, mint egy nagyon jó barátot vagy egy közeli rokont.


Igazából az a borzasztó, hogy nincs is rajta túl sok felesleg.. egy 15-20 kiló kb. de olyan szerencsétlenül oszlik el rajta, hogy teljesen kinyírja a nőiességét. Most amikor berontott a jó idő, minden lány mutogatja a vékony lábait meg a nőies formáit, most még hatványozottabban látom mennyire nem esetem külsőre szegény barátnőm..


De ebben a pillanatban is kibírhatatlanul mardos a bűntudat amiért ezeket a sorokat leírtam, amiért ilyen gondolataim vannak róla, amiért ilyen paraszt vagyok, hogy ennyire befolyásolnak a külsőségek, pedig olyan édes aranyos csajszi.. és annyira oda van értem, olyan törődő és kedves amit nagyon nagyon értékelek és jól esik és próbálom visszaadni.


Soha de soha nem lenne erőm a szemébe mondani ezeket, soha nem akarom megbántani így, de ha ez így folytatódik, milyen kapcsolat lesz ebből?

Hiába utalgattam burkoltan neki ezekre a problémákra, semmi hajlandóság nincs benne, hogy életmódot akarna váltani, pedig én magam is próbálok példát mutatni, hogy jó formában tartom magam. Sokat futok, crossfitezek és még itthon is edzek a szeme láttára.


Mit tehetnék? Hogyan vegyem rá a változtatásra? Vagy hogyan fogadjam el és nézzek rá másként? Bármit megtennék, hogy újra belé szeressek, de az érzéseket nem tudom befolyásolni..

Nem is tudom kihez fordulhatnék.. de egyre rosszabbul érzem magam emiatt..


2020. júl. 30. 21:33
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
98%

Hát kedves kérdező, akkor itt az ideje, hogy tanulj valami újat. Az emberek hiába mondják, hogy nem számít a külső, mikor nagyon is számít. Egyáltalán nem kell bűntudatot érezned miatta hiszen nem tudod irányítani azt, hogy kívánj valakit. Jó tudom, persze, fontos a megértés, az összhang is de a külső is egy fontos szempont párválasztáskor hiszen a kapcsolat intimebb részének képezi az alapját. Amint láthatod ha ez nem működik, előbb vagy utóbb a kapcsolat érzelmi része is rámegy.


Ha ezen nem tud változtatni akkor el kéne gondolkodni a folytatáson és ne strapáld magad- a külső egy ugyanolyan tulajdonság mint bármelyik belső tulajdonság.

2020. júl. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
76%

Hát alljal a sarkadra es mondd meg neki,mert ha megcsalogatod es kiderul az még rosszabb lesz! Azt tudom ajanlani h kozosen menj el vele egy szemelyi edzohoz. Az szakember és kivulallo es annak a tanacsat jobban elfogadja.

Nehez fogyni de vannak akik tudnak ha akarnak.


Ha okos a baratnod akkor tenni fog erte. Ugy szamolj h fogyas havi 3 kg a normalis.ha 20 kg kene neki leadni akkor azt több mint fél év.


Mondd meg neki h ehet sutit de csak ritkán meg 1 db-ot!

2020. júl. 31. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
79%

Vidd el egy jó cukormentes cukrászdába. Rendeljetek napi menüt, ami egészséges és egész napra elég, akkor nem fog nasizni. Vegyél neki kondibérletet. De ha csak te célozgatsz rá, akkor nem fog menni.

Rajtam is 15 kg felesleg volt. Párom célozgatott, de nem hatott rám. Amikor már ismerősök meg a szüleim is mondták, akkor kezdtem észrevenni. Pl anyukám mondta, hogy csináljunk egy közös képet a barátommal a nyaralásunkon a parton, mert ki akarja rakni a facebookjára. Aztán átküldtem és azt mondta, hohy nem rakja ki, mert sokkal húsosabbnak nézek ki, mint a barátom... Akkor azért leesett, hogy sokat híztam. Elkezdtem edzeni, barátom motivációból megvette az első havi kondibérletemet. Napi menüt rendelek, amiben cukormentes édesség van, ez mellett nem kell sütiket ennem. De a heti 3 edzéshez munka mellett nagyon nagy motiváció kell, nem elég, ha te akarod. Valahogy meg kell vele beszélned, értetned, hohy jó lenne fogyni, amire nem elég a finom célozgatás.

Ha meg nem megy, akkor szakítani kell, mert ebből csak mégtöbb hízás lesz, főleg gyerek után...

2020. júl. 31. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
69%
Mondd meg neki,de közleíts a témához egészségügyi szempontból,ne esztétikai szempontból.Amúgy teljesen jogos,hogy ha te edzel,teszel az egészségedért,elvárhatod,hogy a párod is ezt tegye.15-20 kg felesleg esetén nincs kizárva,hogy már befigyel az inzulinrezisztencia vagy egy magasabb koleszterinszint.
2020. júl. 31. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Azért bírom az itteni válaszolókat. Úgy kezelik a lányt, mintha egy debil lenne vagy legalábbis kisgyerek. Vidd el ide meg ide, egyetek ezt meg azt. Oda fog menni és azt fog csinálni, amit ő akar. Nem lehetetlen leadni 15 kilót, de hanem belülről jön, akkor kínszenvedés és semmi értelme. Ő most abban a hamis boldogságban lebeg, hogy talált egy pasit aki a belső értékeiért szereti (eddig igaz is) és összejött vele így, tehát teljesen elfogadja őt. (na ez már nem igaz). Ha kiderül, hogy igazából nem is tetszik a kérdezőnek úgy, hogy ő nem is változott, akkor megkérdőjelezi magában mindazt amiről eddig ez a kapcsolat szólt.


Én nem javaslom a célozgatást meg a sutyiba diétás sütit. Én a komoly beszélgetést javaslom. Ülj le és őszintén mondd el neki ezt így ahogy van. Hadd legyen joga eldönteni, veled akar-e maradni ezek után. Amúgy ha szeret, komolyan változtatni akar majd. Ha kiábrándul, akkor ábránduljon ki most és ne később. Mert ahogy telik az idő ő egyre jobban fog ragaszkodni hozzád, te meg egyre jobban kiábrándulsz a testéből.

2020. júl. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
68%

Nézd én ugyanebben vagyok csak nekem kapcsolat alatt hízott meg. Mostmár nincs állóképessége már.


Elmentünk orvoshoz mert problémája volt A hátával.

Doki megvizsgálta és azt mondta hogy paleo diétázni kell és ha gyereket akar akkor már most kezdjem el odafigyelni a súlyára ( már pedig akar) illetve olyan sportot nem végezhet ami a lábát erőlteti Na ezt annyira betartja hogy nem is sportol semmit.

Sajnos ezek sem hatottak rá mert ugyanúgy nem változtatott Pedig már orvos is mondta neki nem csak én. De semmit nem tart be belőle pedig Mivel tudom hogy gyereket akar azért ez elég nagy motiváció lehetne..

Ugyanúgy kocsival jár a 10 percre lévő munkahelyére is..


Mondtam neki hogy nyugodtan főzzön egészséges kajákat Nekem jó lesz elmegyek vele mozogni de semmi.

Ő mindent megtesz csak ne kelljen hozzá mozogni vett rezgős tapaszokat meg fehérjeport iszik mondván az hat.

Most azzal nyugtatja magát hogy ő nem kövér mivel egy hasonló alkatú barátnőjének mondta az orvos hogy csak azért nagy a hasa mert neki is gerinc problémája van és az előrébb nyomja a belső szerveket.


Próbáltam játékosan rávezetni a mozgásra de még ott se futott a labda után ha elgurult és azt mondta 5perc után h neki elég volt.


Ő 153cm és 70kg

2020. júl. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
47%
Milyen orvos mond olyan hülyeséget, hogy paleo diétázni kell? Miért pont paleo? Ha meg a lábát nem terhelheti, akkor nem labda után kéne szaladgálnia, hanem úszni, meg ellipszis trénerezni. Amúgy melletted azért hízott meg, mert te nem vagy normális, ezt már a kérdésednél is kiveséztük. Itt panaszkodsz rá mindenért évek óta.
2020. júl. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
58%
17es. Ez még a doki előtt volt a labdás ötletem. Úszni nem úszhat füle miatt.
2020. júl. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
58%
Ha elhagynád, akkor tutira lefogyna, hogy találjon magának egy másik pasit. Nem kéne ehhez a beteg kapcsolathoz ragaszkodnod. Ez nem a kérdzőre vonatkozik,hanem a 18-asra.
2020. júl. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Inkabb azt mondjatok el h aki lefogyott 20 kg az hogy tette!
2020. júl. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!