Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezdek kiszeretni a páromból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek kiszeretni a páromból a súlya miatt, hogy kezeljem ezt?

Figyelt kérdés

Nagyon nagyon hülyének és parasztnak érzem magam emiatt....

Kezdem az elején, 28 éves férfi vagyok. Párommal kb 1 éve vagyok együtt. Nagyon megfogott annak idején a természete, teljesen a lelki társamnak érzem, hihetetlenül jó ember, kedves, odaadó és humoros.

Csakhogy már megismerkedésünkkor zavart picit a súlya. Akkor még az újdonság ereje háttérbe szorította ezt, meg a személyisége miatt teljesen szerelmes voltam bele..

..de hát tudhattam volna, hiszen nekem egész életemben a nagyon vékony lányok tetszettek. De a nagyon nagyon szomorú dolog amit észrevettem pár hónapja, hogy ha végig nézek rajta, nem vonz. Nem érzem azt, hogy már szerelmes lennék belé, nincs meg a kémia vagy hogy is mondják, amikor beledobban a szíved ha a közeledben van és bizsereg minden porcikád és csak vele akarsz lenni.. megfogni a kezét, megölelni..

Ez már eltűnt, de ettől függetlenül szeretem, de egyre jobban csak úgy, mint egy nagyon jó barátot vagy egy közeli rokont.


Igazából az a borzasztó, hogy nincs is rajta túl sok felesleg.. egy 15-20 kiló kb. de olyan szerencsétlenül oszlik el rajta, hogy teljesen kinyírja a nőiességét. Most amikor berontott a jó idő, minden lány mutogatja a vékony lábait meg a nőies formáit, most még hatványozottabban látom mennyire nem esetem külsőre szegény barátnőm..


De ebben a pillanatban is kibírhatatlanul mardos a bűntudat amiért ezeket a sorokat leírtam, amiért ilyen gondolataim vannak róla, amiért ilyen paraszt vagyok, hogy ennyire befolyásolnak a külsőségek, pedig olyan édes aranyos csajszi.. és annyira oda van értem, olyan törődő és kedves amit nagyon nagyon értékelek és jól esik és próbálom visszaadni.


Soha de soha nem lenne erőm a szemébe mondani ezeket, soha nem akarom megbántani így, de ha ez így folytatódik, milyen kapcsolat lesz ebből?

Hiába utalgattam burkoltan neki ezekre a problémákra, semmi hajlandóság nincs benne, hogy életmódot akarna váltani, pedig én magam is próbálok példát mutatni, hogy jó formában tartom magam. Sokat futok, crossfitezek és még itthon is edzek a szeme láttára.


Mit tehetnék? Hogyan vegyem rá a változtatásra? Vagy hogyan fogadjam el és nézzek rá másként? Bármit megtennék, hogy újra belé szeressek, de az érzéseket nem tudom befolyásolni..

Nem is tudom kihez fordulhatnék.. de egyre rosszabbul érzem magam emiatt..


2020. júl. 30. 21:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
13%
15-20 kiló zsír van rajta??? Ez dagadt.
2020. júl. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%
Mondd el neki... Valószínűleg iszonyú agresszívan fog reagálni, de más esélyed nincs, hogy megmentsd a kapcsolatotokat
2020. júl. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
0%
Trollnéni, hát vége a költözésnek? Tudod milyen nyugi volt itt nélküled?:D Nem volt aki tolja a plusz súlyos üres buta irkálmányodat, már aggódtam, de látom már odafértél a gépedhez:D
2020. júl. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
97%

Itt a jó idő, menjetek a Balatonra ússzatok, túrázni menjetek el, bicajozni, nagyokat sétálni. Vigyél magaddal egészséges kajákat, aztán jöhet a többi... Futás, sport, kondiparkok.

Ha így se látsz változást, akkor finoman meg lehet neki mondani, hogy néhány kilótól jó lenne, ha megszabadulna, és hogy Te partner lennél ebben, segítenéd őt. Ha szeret, akkor hajlandó lenne, vagy legalább is megpróbálna tenni érte.

2020. júl. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
74%
Nem kellett volna összejönnöd vele, ha már akkor sem tetszett, de gondolom, a pötsöd mindent felülírt.
2020. júl. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Miután nem az évek alatt változott meg, hanem ilyen volt, elég nagy szemétség volt a részedről összejönni vele. Hangsúlyozom: nem az a baj, hogy nem jön be neked egy kövér lány. Az a baj, hogy téged ez sosem vonzott és belementél ennek ellenére.

"Soha de soha nem lenne erőm a szemébe mondani ezeket, soha nem akarom megbántani így" Igen, meg az is vastagon benne van, hogy az egód nem bírná elviselni hogy a felületes, rossz ember szerepben tetszelegj.


Ülj le vele beszélni erről, de ha nem fogadja jól, javaslom a szakítást.

2020. júl. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős. Nő vagyok. Volt egy párom, aki kifejezetten kövér volt, 150 kg+ (bár mindez majdnem 2 méteres magassághoz és rajta egész jól oszlott el). Nagyon kedveltem, szimpatikus volt, de már az elején úgy éreztem, hogy nem tudok megbarátkozni a súlyával. Végül annyira megkedveltem, beleszerettem, hogy elfogadtam. De mindig bennem volt, hogy ez egy állapot és majd lefogy és minden csodás lesh. Nyilván nem fogyott le. És miután elmúlt a köd, egyre jobban kezdett zavarni. Meg mindig szerettem a belső értékeit, nagyon jó volt a kapcsolatunk, de egyre jobban taszított a teste. A szex is egyre nehezebben ment emiatt vele. Ha előttem evett, már az is zavart. Végül 8 év után szakítottunk. Mondanom sem kell, utána lefogyott :D


Szerintem komolyan el kellene vele erről beszélgetned. Ha nem változik, akkor sajnos halálra van ítélve a dolog.

2020. júl. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
94%

Nekem fordítva volt ez: volt egy barátom, aki nagyon vékony volt. 185 centihez alig 70 kiló. Én sokat sportolok, van rajtam izom, 180 magas nő vagyok, szintúgy 70 kiló. Én is bemeséltem magamnak, hogy a karaktere az fontosabb, de idővel egyszerűen nem tudtam már vonzónak találni, hogy vézna és esze ágában sem volt sportolni meg normálisan enni.

30N

2020. júl. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Sokszor végig gondoltam, de nem hiszem, hogy hibáztam amikor belementem a kapcsolatba a súlya ellenére. Belsőre Ő a tökéletes párom. Első pillanattól rajongok érte, pedig általában nem viselem el az embereket magam körül. Mindig biztos voltam benne, hogy nem létezik ennyire hozzám passzoló személyiség és hirtelen belebotlottam.

Igen, én is pontosan azzal hessegettem el a rossz gondolataimat a dologról, hogy egyszer csak lefogy majd. És máig nem hiszem, hogy lehetetlen ledobni 15 kilót.


Szakítani semmiképpen nem akarok, ha nincs más megoldás egy életen keresztül eszem csendben a kefét, de nagyon aggódom, nehogy besokalljak egyszer.


Addig is maradna az ösztönzés..

Amúgy szervezek én sok szabadtéri mozgós programot, próbálok egeszséges étrendet összehozni, de imádja az édességet, mindig talál alkalmat amikor sütiznie kell. Ilyen szénhidrát bevitel mellett meg akármit mozog, hízni fog.

2020. júl. 30. 23:13
 10/22 anonim ***** válasza:
87%
Muszáj megmondanod neki. A célzás nem hatott rá, bizonyára neki teljesen kényelmes ez az állapot, eddig is az volt hisz mikor összejöttetek se volt vékony. 15-20 kiló felesleg azért nem kevés, az egészségére nézve se jótékony hatású.
2020. júl. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!