Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezdek kiszeretni a páromból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek kiszeretni a páromból a súlya miatt, hogy kezeljem ezt?

Figyelt kérdés

Nagyon nagyon hülyének és parasztnak érzem magam emiatt....

Kezdem az elején, 28 éves férfi vagyok. Párommal kb 1 éve vagyok együtt. Nagyon megfogott annak idején a természete, teljesen a lelki társamnak érzem, hihetetlenül jó ember, kedves, odaadó és humoros.

Csakhogy már megismerkedésünkkor zavart picit a súlya. Akkor még az újdonság ereje háttérbe szorította ezt, meg a személyisége miatt teljesen szerelmes voltam bele..

..de hát tudhattam volna, hiszen nekem egész életemben a nagyon vékony lányok tetszettek. De a nagyon nagyon szomorú dolog amit észrevettem pár hónapja, hogy ha végig nézek rajta, nem vonz. Nem érzem azt, hogy már szerelmes lennék belé, nincs meg a kémia vagy hogy is mondják, amikor beledobban a szíved ha a közeledben van és bizsereg minden porcikád és csak vele akarsz lenni.. megfogni a kezét, megölelni..

Ez már eltűnt, de ettől függetlenül szeretem, de egyre jobban csak úgy, mint egy nagyon jó barátot vagy egy közeli rokont.


Igazából az a borzasztó, hogy nincs is rajta túl sok felesleg.. egy 15-20 kiló kb. de olyan szerencsétlenül oszlik el rajta, hogy teljesen kinyírja a nőiességét. Most amikor berontott a jó idő, minden lány mutogatja a vékony lábait meg a nőies formáit, most még hatványozottabban látom mennyire nem esetem külsőre szegény barátnőm..


De ebben a pillanatban is kibírhatatlanul mardos a bűntudat amiért ezeket a sorokat leírtam, amiért ilyen gondolataim vannak róla, amiért ilyen paraszt vagyok, hogy ennyire befolyásolnak a külsőségek, pedig olyan édes aranyos csajszi.. és annyira oda van értem, olyan törődő és kedves amit nagyon nagyon értékelek és jól esik és próbálom visszaadni.


Soha de soha nem lenne erőm a szemébe mondani ezeket, soha nem akarom megbántani így, de ha ez így folytatódik, milyen kapcsolat lesz ebből?

Hiába utalgattam burkoltan neki ezekre a problémákra, semmi hajlandóság nincs benne, hogy életmódot akarna váltani, pedig én magam is próbálok példát mutatni, hogy jó formában tartom magam. Sokat futok, crossfitezek és még itthon is edzek a szeme láttára.


Mit tehetnék? Hogyan vegyem rá a változtatásra? Vagy hogyan fogadjam el és nézzek rá másként? Bármit megtennék, hogy újra belé szeressek, de az érzéseket nem tudom befolyásolni..

Nem is tudom kihez fordulhatnék.. de egyre rosszabbul érzem magam emiatt..


2020. júl. 30. 21:33
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Én 14-et fogytam, és még hátra van kb 4-6. Baromi egyszerű. De hiába mondom itt el (a diétás rovatban rengeteg siker sztorit olvashattok) ettől a kérdező barátnője nem fog akarni lefogyni.
2020. júl. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
77%

"Amúgy teljesen jogos,hogy ha te edzel,teszel az egészségedért,elvárhatod,hogy a párod is ezt tegye."


Nem jogos. Ha én párt választok, nem úgy választom, mint egy használt autót, hogy ezt ki tudom pofozni. Nem kell a páromnak felvennie a hobbimat. Ha nekem fontos a párom külseje - amivel nincs semmi baj -, akkor alapból olyat választok, aki tetszik.

2020. júl. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!