Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az "anyuci pici fia" típusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az "anyuci pici fia" típusú pasiknál ez hogy működik? Bővebben lent írok.

Figyelt kérdés

Azokhoz szól a kérdés, akik jártak ilyen pasival vagy akár össze is házasodtak. Sikerült megváltoztatni? Olyasmire gondolok, hogy ne csak szülei legyenek neki fontosak, a kapcsolat is fontosabb legyen, jobban álljon a sarkára a szüleivel szemben ha valami nem tetszik, és főleg, nagyobb legyen benne az igény külön életre, több privát szférára, összeköltözésre a párjával. (Akár szülőkkel lakik, akár nem, mármint a pasi)


Személyes élmény miatt írtam ki a kérdést, bár alapvetően az én párom nem annyira anyuci pici fia, de nem is olyan "könnyű" vele mint egy teljesen "normális" pasival. Szóval egy köztes helyzet. Amúgy már elég sokat változott mióta velem van de akkor is érdekelne, hogy ilyen pasiknál hogy lehet eredményre jutni?


Az én helyzetemre azért nem írok konkrétumot mert a ti tapasztalataitok érdekelnek. Szeretnék több leírt helyzet és tapasztalat alapján jobban belelátni az egészbe.



2020. aug. 1. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet megváltoztatni őket.
2020. aug. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyennel többet össze nem jövök.
2020. aug. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet megváltoztatni. Ha újra kezdhetném, kerülném az ilyet nagyívben. Úgy 10 évente összeveszik az anyjával fél-1 évre, ezek csodálatos, felszabadult, kiegyensúlyozott, nyugodt hónapok a kapcsolatunkban, de egyébként a viták szinte mindig az édesanyja meg az ő hozzá való viszonyulása miatt vannak.
2020. aug. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne legyél bébiszitter. Keress egy férfit magadnak.
2021. febr. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!