Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ellehet felejteni a nagy szerelmet?

Figyelt kérdés

Túl lehet tenni magunkat egy igazi komoly nagy szerelmen?

Vagy örökre kísérteni fog? Elmúlik valaha a fájdalom, esetleg jöhet még más szerelem? Vagy tényleg csak 1 nagy Ő van? De mi van ha az nem megy?


2010. aug. 3. 22:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

el, de valakinek nem sikerül élete végéig.

lásd: a Titanicban a nyakláncos nyanya sose tudta elfelejteni Leonardo Di Capriot.

2010. aug. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
én 2. éve próbálom,hiába..
2010. aug. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

el lehet felejteni szerintem nem csak 1 nagy O lehet az eletedben szerintem azert van tobb egyeniseg aki hozzad illene es azt mondanad ra h igen o a nagy O :)


18/F Muhaha

2010. aug. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
El lehet, persze. És mindig az a nagy Ő, akibe épp bele vagyunk habarodva. ;)
2010. aug. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

NEM, ha elfelejted soha nem szeretted igazán.

Ez az érzés enyhülni fog de mindig emlékezni fogsz rá.

2010. aug. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
a nagy ő az ez az Ő... És nem csak egy létezik. Itt egy másik is Ő.
2010. aug. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mondanám, hogy el lehet felejteni. Ellenben az érzelmek idővel megkopnak, ha hajlandó vagy továbblépni.
2010. aug. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

LavaBurst egy idióta XD

Szerintem az igazi nagy szerelmet sosem lehet elfelejteni. Mindenkinek van egy olyan ember az életében...valaki vele éli le az életét, valaki nem...de valahol a szívünk legmélyén mindig szeretni fogjuk. S ha találkozunk vele, akkor előjön ez az érzés. Nagyon rossz :S

2010. aug. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
2 éve vagyok együtt a barátommal, szeretem, meghalok nélküle, de sajnos mellette is. Nagyon nem működik, pedig mindent megpróbáltam/próbálok. De folyamatosan szenvedek és sírok. Többször nekiugrottam hogy elhagyom, de nem megy, nem tudok élni nélküle. És még is sokszor úgy érzem hogy talán még is sikerülne túl tennem magam, de lehet hogy sose tudnék másra így nézni...
2010. aug. 3. 22:53
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha igazán szereted az a fontos, hogy neki a legjobb legyen. Akkor rég mindegy hogy veled van-e csak boldog legyen.


Olyan nincs, hogy "A" ember jobban illik "B" emberhez, mint "B" az "A"-hoz. Ha valaki nem akar veled lenni akkor az nem illik hozzád. És ezt minden épeszű ember belátja. Onnantól kezdve hiába mondja, hogy ő bezzeg mindent megadna neki csak szeresse.


Igazából csak arra figyel, hogy neki legyen kényelmes és nem is az ember hiányzik neki hanem a róla alkotott illúzió.

2010. aug. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!