Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nő papucsnak fog gondolni ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő papucsnak fog gondolni ha főzök?

Figyelt kérdés

A sportolás, edzés miatt tanultam meg rendesen főzni, és meg is szoktam hogy nem eszek szemetet és max havi 1-2 alkalommal rendelek kaját.


Na most nem arról van szó hogy körbeugrálom a nőt, csak több adagot készítek amikor nálam van. Mindig nagyon örül, munkába is szokott vinni tőlem ebédet mikor itt alszik.


Van aki azt mondta ez papucsság.


Női szemmel az?



2020. aug. 1. 23:10
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem papucsság.
2020. aug. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ebben semmi papucsság.
2020. aug. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%
Nő miatt semmit se csinálj, ha nincs kaja inkább üsd ki, vagy oldja meg. Nem tudja, akkor lapt, majd egy másik példány képes lesz rá...
2020. aug. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
13-as neked nagyon jó kapcsolatod lehet a nőkkel...gondolom sehol semmi.
2020. aug. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%
Dehogynem, csak épp nem bízok meg bennük, mert ott basz át ahol tud, kizárólag a saját egyéni önös érdekeik vezérlik. Szerinted te számítasz nekik vmit? Élj álomvilágban akkor :)
2020. aug. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
98%
Nekem minden nap a ferjem sut-foz. Nemcsak nagyon jol csinalja, hanem igy lazit munka utan. Mondhatni macso modon atvette az iranyitast a haztartas felett.
2020. aug. 2. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez manapság már szerintem elvárás a férfi felé, hogy képes legyen életben maradni egy nő nélkül is. :D Szóval legyél büszke magadra, és hangoztasd, hogy tudsz főzni, mert garantáltan jó pontokat fogsz szerezni a női nemnél!
2020. aug. 2. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
94%
A férjem is főz, istenien. Dehogy papucsság.
2020. aug. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
13%

Ha gondoskodó, tipikus anyuka típusú nőt keresel, ők furán fognak hozzá állni.

A döglusta, megmozdulni is képtelen nőknél jó pontot fogsz szerezni.

Csak bírd ki mellettük...halálba fognak irányítani, ha normális férfi vagy, jó vége nem lesz....

2020. aug. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Azt gondolnàm, hogy "végre egy életképes férfi"!

Pàrom nem tud nagyon főzni, csak ilyen egyszerűeket, hogy ràntotta, palacsinta, sajtos tejfölös tészta, de még ő is jó nàlam, mert tudja értékelni a munkàt és az időt, amit ràfordítok, és segít az előkészítésekben, kuktàskodik (zöldséget hàmoz, filéz, szeletel, miegyebek). Van olyan, hogy nekem csak meg kell mondanom, hogy mit akarok, és aztàn màr csak megfőzni, mert minden màs kész màr. Ezt csak olyan teszi meg, aki jól tudja, hogy a főzés nem egy pillanat. Volt olyan pasim, akitől hamar megvàltam, mert azt hangoztatta, hogy a nőnek az a dolga, hogy kiszolgàlja az uràt. Elvàràs volt példàul a napi két frissen főzött étel. Hàt persze...😁

Szóval ezt én értékelném.

2020. aug. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!