Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni egy állandóan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni egy állandóan,élegedetlen nővel?Ha strandra megyünk az a baj?Ha túrázni az a baj?Ha sehova az a baj?

Figyelt kérdés
Mozgalmas életünk van,más örülne ha fele ennyi helyre eljutna.Nem élünk nagy lábon,de szerintem nincs rossz életünk.Már az anyukája is szóvá tette neki,hogy semmi nem jó neki,és folyton elégedetlen.Segítek itthon a háztartásban neki nagyon sok mindenbe, főzök,mosok, mosogatok stb,tehát kiveszem a részem belőle.Ahelyett,hogy örülne,bele köt itt is mindenbe.Mindig jövünk megyünk,de mostanában semmi nem jó,megy a vergődés,pl ma.Elindultunk túrázni,szenvicset csináltam stb,egy óráig készítettem össze a dolgokat,majd a kocsiba közli,ne menjünk mert meleg van, menjünk inkább strandra... Mondom jó,de ha így döntött,akkor én megebédelek és utána megyünk strandra.Megebédeltem,majd közli ne menjünk mert fáj a feje.Közben magát hergeli,hogy milyen sz@r nap lett:D Miközben ő tette azzá a variálassal.Már teljesen kikésziti az embert.
2020. aug. 2. 14:13
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
88%
Legközelebbi hisztinél mutasd meg neki hogy hol az ajtó és húzzon a picsába.
2020. aug. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Láttam ilyet, ott is a szabadidős programokat szabotálta a nő, aki már utálta a férjét. Készülődés másfél órát, aztán lefújja az egészet, fáj a feje, otthon marad. Otthon azután nem szól senkihez, ő van megsértődve, amiért ő lemondta a programot. Minden alkalommal.
2020. aug. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ő nem veszi észre magát. Ajanlom Pál Feri új könyvét. Hátha találsz benne megoldást :)

Próbáld ugyan azt csinálni egy darabig amit ő. Azt csináld amihez kedved van. Legalabb te jól érzed magad. Ő úgyis hisztizik minek fektetnél energiát arra hogy a kedvébe járjha semmi nem jó neki. Hátha észre veszi magát. Mert ha folyton ugrálsz neki még rá is szoktatos hogy ez így oké ezt így lehet. Észre kell vetetni vele hogy neked is vannak igenyeid és érzéseid és a kapcsolat kettőtökről szól nem csak róla.

2020. aug. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
64%
Vidd el pszichológushoz.
2020. aug. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd otthon a p.cs@ba es erezd jol magad. Legalabb te. N
2020. aug. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha legközelebb ezt csinálja, akkor hagyd otthon, menj el haverokkal vagy egyedül. Előbb utóbb irigy lesz hogy kimarad a jóból.
2020. aug. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
92%
Hagyd otthon a p.cs@ba es erezd jol magad. Legalabb te. F
2020. aug. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Megtalaltam a könyvet a címe "ami igazán számít" 13. Voltam
2020. aug. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Figyelj. En ilyen vagyok, de Borderline szemelyisegzavarom van. Pokolla tettem a szuleim eletet. A mostani parom tudja, hogy kell banni velem, na meg kisse mazochista is. De amugy azt mondanam, menekuljon mindenki, akinek kedves az elete.

En nagyon szenvedek, hullamvasutazik a hangulatom, rettenetes dolgokat erzek, hiszek. De senki nem erdemel ilyen szar tarsasagot.

2020. aug. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Változtass utolsó
2020. aug. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!