Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni egy állandóan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni egy állandóan,élegedetlen nővel?Ha strandra megyünk az a baj?Ha túrázni az a baj?Ha sehova az a baj?

Figyelt kérdés
Mozgalmas életünk van,más örülne ha fele ennyi helyre eljutna.Nem élünk nagy lábon,de szerintem nincs rossz életünk.Már az anyukája is szóvá tette neki,hogy semmi nem jó neki,és folyton elégedetlen.Segítek itthon a háztartásban neki nagyon sok mindenbe, főzök,mosok, mosogatok stb,tehát kiveszem a részem belőle.Ahelyett,hogy örülne,bele köt itt is mindenbe.Mindig jövünk megyünk,de mostanában semmi nem jó,megy a vergődés,pl ma.Elindultunk túrázni,szenvicset csináltam stb,egy óráig készítettem össze a dolgokat,majd a kocsiba közli,ne menjünk mert meleg van, menjünk inkább strandra... Mondom jó,de ha így döntött,akkor én megebédelek és utána megyünk strandra.Megebédeltem,majd közli ne menjünk mert fáj a feje.Közben magát hergeli,hogy milyen sz@r nap lett:D Miközben ő tette azzá a variálassal.Már teljesen kikésziti az embert.
2020. aug. 2. 14:13
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
77%
Te aztán kemény árat fizetsz a nunusért, azt megmondom! :D
2020. aug. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Hát igen ez így sokáig nem mehet az biztos.Lehet tényleg egy kicsit nem kellene vele foglalkoznom,mert bármit csinálok úgy sem jó.

Végül elmentünk strandra,de abban nem volt köszönet.Megvádolt azzal,hogy csak azért akarok menni,mert hogy a tangás tini pics@kat nézegessem....:D

Soha nem szoktam a jelenlétében.Elment előttem egy csaj,már egyből vádaskodott,hogy bámulom a csajt, miközben ki se tudtam volna a tekintettemel kerülni.

Egyébként a kérdésre válaszolva,megszoktam szexelni rendesen,szóval ilyen gond nem lehet.

2020. aug. 2. 19:38
 23/29 anonim ***** válasza:
1#: lelőtted a poént:), de nem gond: gyorsabb voltál.
2020. aug. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi de ennek a csajnak súlyos önértékelési problémái vannak és ebből adódóan elég extrém elvárásai. Ha vele akarsz maradni akkor bizony cselekhez kell folymodnod és nem papucsként funkcionálni mert a tiszteletét is elveszted aztán a vége az lesz, hogy a sok ugrálásért cserébe jól otthagy. (N)
2020. aug. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

ma 20:08


Köszönöm válaszod.Van benne valami,amit mondasz.Meg kellene fogadnom a tanácsod.

2020. aug. 2. 21:32
 26/29 anonim ***** válasza:

Nézd, lehet itt mondani bármit, ellenben a Párod tiszteletét már tényleg elvesztetted ezzel a haptákba állással, amiatt érzi felhatalmazva magát arra, hogy így viselkedjen Veled. Már a látszatra sem ad, hogy fontos neki, hogy jól érezzétek magatokat. Nem is azt mondom, hogy muszáj mindig programokat csinálni, de szerintem ha egyensúlyban lenne saját magával és szeretné ezt a kapcsolatot, egy mackónadrágos sorozatnézés is lehetne meghitt, relaxáló program hiszti nélkül.

Nem muszáj ezt hallgatnod. Beszélj Vele és amennyiben nincsen változás, keress magadnak egy életrevaló, kedves lányt, aki mellett nem elvárás megsavanyodnod, mint a nagymama lekvárja. :D

2020. aug. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
20.08 vagyok. Szerintem ti ugyan azokat a körömet futjátok. Csaj hisztizik amire te reagálsz érzésből erre ő is reagál valahogy ahogy megszokta és máris kész egész napra a fagyos hangulat. Én nem vsgyok abban biztos hogy ez a lány nem szeret téged. És ha te szereted őt akkor talán lehetne ezen javítani ha megszakítanád az ördögi kört amiben pörögtök és nem úgy reagálnál a hülyeségeire ahogy szoktál. Pl átgondolhatod vajon hogy érzi magát a szituációban. Lehet máris nem dühítene annyira a viselkedése. Pl a strandon ő nincs megelégedve magával. Szegény talán feszeng is ettől, még ha csinos is az önbecsülése a béka segge alatt van, miközben ott sétál előtte a sok lány tökéletes alakkal. Nem veled volt baja mikor veszekedett hanem önmagával. Ha mérges leszel rá az csak olaj a tűzre. Valami abszurd reakcióval viszont ki lehetne zökkenteni. Pl viccet csinálni sértődés helyett az egészből. A szeretsz valakit pár probléma miatt kár megfutamodni. Problémák mindenkivel lesznek. Max másmilyenek. ;)
2020. aug. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

ma 09:20


Már próbáltam viccesen reagálni,de az sem tetszett neki.Akkor azt mondta, örülök ha viccesnek találod és nevetgélsz rajta,de olyan is volt,hogy nem álltam bele a vitában, egyszerűen csak leültem csendben,akkor is belém áll és folytatja a hülyeséget...az alakja tökéletes,nincs mire irigykednie,ellenben a többi csajjal,mert tényleg formás alakja van,reggelente 10 km fut és edzeni is járunk együtt.

2020. aug. 3. 14:44
 29/29 anonim ***** válasza:
Hát akkor jóban rosszban :) biztos vannak előnyös tulajdonságai is. Próbálj azokra koncentrálni. :)
2020. aug. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!