Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális ha valaki ennyire féltékeny és uralkodó? És az hogy ebben a másik fél ebben teljesen engedelmes? Többi lent...

Figyelt kérdés
Barátnőmről van szó. A pasija betegesen féltékeny, uralkodó típus. Három éve költöztek össze, és azóta minden téren beszabályozta már. Ha valahova menni akar akkor előtte szólnia kell neki, és van hogy valahova nem engedi el. Nem vehet fel szexi, csinos ruhákat, csak olyat ami nem túlságosan kihívó. Például nagyon szép, csini kabátjai vannak, de karácsonyra a barátja vett neki ajándékba egy hosszú, térdig érő pufi kabátot, amiben úgy néz ki mint egy micheline baba, torzítja az alakját, és azután egész télen azt hordta. Mondanom sem kell hogy a telefonját is naponta átnézi és ellenőrzi, sőt még egy nyomkövető alkalmazást is tett rá, amivel folyamatosan látja hol van barinőm, bár egyedül nem nagyon engedi sehová. Most pedig már azon gondolkodik hogy a munkahelyet is otthagyja, mert a barátja szerint felesleges dolgoznia, az ő fizetése kettejüknek is elég. Bárhogyan irányítja ő mindenben engedelmesen viszonyul hozzá, és még az sem zavarja hogy semmi magánszférát nem hagy neki. Azt mondja hogy szereti, és nem akarja elvveszteni őt. Ti mit gondoltok erről?

2020. aug. 2. 22:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
18%

Sok ilyen barátnőt ismerek mint te vagy! Exemnek is volt egy ilyenje. Eset: 5 en laktunk albérletben,2esben lehettünk volna egy hétig,9hónapot vártunk rá, a barátnő meg egyedül az ő albérletében,azt akarta exem költözzön hozzá...Természetesen a 2esben maradás melett kampányoltam.

Aztán olyat híresztelt, mint amiket te írtál ide ,így szabályzom úgy szabályzom.

Barátnőd önszántából van a pasival, ez kettőjük ügye. Ha tesz a kapcsolatért tesz.

Te keressél egy neked való pasit, és foglalkozz vele.

2020. aug. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Na, ha ez így igaz, amit leírtál, akkor a barátnőd nagy bajban van, mert a pasi nárcisztikus, uralkodik rajta, elszeparálja, függővé teszi, ezért nem akarja, hogy legyen saját bevétele. Mutass neki oldalakat a nárcisztikusokról, valahogy fel kell nyitnod a szemét!

Érthető, hogy segíteni akarsz, ki akarja nézni, hogy a barátja a vesztébe rohan? Ha valaki ezt simán figyelmen kívül hagyja, mondván, az ő döntése, azt én nem nevezném barátnak.

Az a lány előbb-utóbb teljesen ki lesz zsigerelve, kifacsarva érzelmileg, anyagilag.

2020. aug. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

#11 Egyszerűen ostoba vagy. Ha csak ennyit tudtál ideböfögni, bölcsebb lett volna csendben maradnod.


#12 Én próbálok segíteni rajta, de a rózsaszín köd teljesen eltakarja a szemét, és azt hiszi hogy a kapcsolatuk így normális, nincs vele semmi baj. Attól félek hogy a pasija hamarosan ellenem fogja majd hangolni őt, és akkor végképp nem tehetek majd semmit.

2020. aug. 10. 08:11
 14/16 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Viszont kérdező! Ha ellened hangolja, akkor sajnos sakk-matt. Én értem és megértem a rózsaszín ködöt, de ha ENNYIRE felülírja a józan észt, akkor égtől a földig pattoghatsz, akkor sem fogod tudni ebből a dágványból kivontatni. Sajnos tapasztalatból beszélek. Van egy haverom, akit lényegében effektíve "felszedett" egy lány. Annyira örült, hogy végre van egy lány az életében, hogy teljesen átengedte az élete felett az irányítást a lánynak. Beszéltünk a sráccal, nem volt hatása. Odaléptünk neki, nem használt. Lánnyal is beszéltünk szépen, csúnyán, mindenhogy. Mindkettő meg van róla győződve hogy ez így jó. Egy dolgot tehetünk: Megvárjuk, amíg MAGA A SRÁC jön rá, hogy ez így sz**. Neked is ezt tanácsolom. Várd meg, amíg barátnőd jön rá arra hogy ez neki így sz**. Ha meg nem jön rá? Az már legyen az ő baja. Úgy gondolom, hogy a magadét megtetted.
2020. aug. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
39%
barátnőm is ilyen, irányító típus. erényövet hordat velem, bár nem a féltékenység miatt, de arra is kiváló eszköz. egyébként nincs bajom vele, nekem tetszik ez az életmód, h mindenben kontrollál, csak néha azért tud igencsak frusztráló lenni, főleg a tehetetlenség érzés.
2020. szept. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Utolso betegek vagytok..😅


Kerdezonek: en is ez a baratno voltam majdnem 2 evig.. fiatal voltam naiv elejen minden szep volt jo volt. Enis elturtem ezeket amit a te baratnod! Sajnos

Kitudja meddig turom ha a kedves parom nem kezd el drogozni es meg betegesebb lett.. na itt leptem le 😅 de jobb is igy.. sokkal nehezebb lett volna ..

Remeljuk a baratnod nem olyan buta hogy veres utan is marad mert "szereti"..

2020. dec. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!