Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy reagáltok, ha a pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagáltok, ha a pasitok más csajokat néz?

Figyelt kérdés
Esetleg ha még feltűnően is teszi. Kibuktok, vagy nyeltek? Esetleg nem is zavar?
2010. aug. 3. 23:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
ha feltűnően teszi, az sztem már gáz.
2010. aug. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%

Beszéld meg vele, hogy ha együtt vagytok legyen normális és ne nézelődjön feltűnően, ha nem együtt vagytok akkor nézheti

Kicsit nyelni kell, te is nézelődsz, én is és mindenki!

2010. aug. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég nagy bunkóság , ha nagyon feltűnően csinálja.

Ha úgy teszi, hogy ne lásd meg, akkor még azt mondom ok.

De igazán megemberelhetné magát.

2010. aug. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem, nincs ilyen gondom, a kis szívemnek még én szoktam mondani, hogy 'nézd már, de szép az a csaj'. Csak kíváncsi vagyok, hogy mindenki ilyen 'szabadelvű'-e, mint én. Szóval engem abszolút nem zavar. Ti hogy vagytok ezzel?
2010. aug. 3. 23:54
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Ha feltűnően teszi akkor megkérdezem, hogy nem zavarok-e...
2010. aug. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 StephanieXx ***** válasza:
56%

:D Én is ilyen vagyok.Legtöbbször nem kell mondani,mert minden csinos lányt megnéz.


Mosolygok,és mondom neki,"Jó csaj,mi?"

2010. aug. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

dobnám a p*csába.

tiszteljen már meg legalább annyival h a jelenlétemben nen nézeget más csajokat..

pffff

2010. aug. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
9%
Ez a dobnám a pics@'ba stílus kb. mindent elmond rólad. Szerintem akkora gond nincs vele, természetesen, ha a barátnőmet zavarja, akkor nem tenném előtte, de hát néma gyereknek...
2010. aug. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
ha velem jár, csak én kelljen neki még nézés szintjén is, ha nem, akkor viszlát.
2010. aug. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
24%
mi együtt nézünk meg mindenkit és kritizálunk,akár csaj vagy pasi... 20/l
2010. aug. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!