Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan akinek a párja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan akinek a párja valamikor drogozott?

Figyelt kérdés

Extasy, percitin, kokain. Bármi.


Le tudta tenni teljesen? A személyiségében hagyott ez valami változást? Nem esett vissza sose?


2020. aug. 3. 00:17
 1/6 A kérdező kommentje:

Barátnöm párja 20 éve drogozik. Hol fent van, hol lent. Voltak kisebb nagyobb megszakítások, aztán vissza. Néha többet néha kevesebbet.

Nem kiszámítható. Egyik héten normális ha beszed valamit pár napig teljesen más. Aztán elöröl. Barátnöm ki van teljesen ha 3-4 napig nem jelentkezik, szétcsapva van. Aztán elnézést kér és elöröl.


Folyton elhiszi neki hogy megvàltozik.

2020. aug. 3. 00:20
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Az én párom. A drog maradt, én mentem.😀 Elenyésző azoknak a száma, akik valóban le tudnak szokni, és általában évekig tartó rehabilitáció kell hozzá. Önerőből sose fog leszokni, a leírtak alapján nem is akar. A barátnőd elég buta, ha elhiszi. Egyébként van olyan drog, ami maradandó károsodást okoz a személyiségben, de nem minden és nem mindenkiben. De fölösleges ezen aggódni, mert eleve nem fog leszokni. Az én volt pasimon egyébként okozott. Néha meg is sajnáltam, hogy így elcseszte magát, mert valaha normális lehetett.(Én elvonó után ismertem meg, tehát akkor épp nem drogozott, viszont így is voltak nyomai a múltjának.) Azután visszaesett, én meg elhagytam. Azóta majdnem 20 év telt el, láttam róla képeket, nagyon durva. Külsőleg álompasi volt valaha. Most azt mondanám, egy roncs, de még az is bók lenne.
2020. aug. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nővérem barátja extasy-ni szokott nehanapjan. Igazából nem tudom előtte milyen volt, mert már azelőtt elkezdte hogy összejöttek volna. Igazából csak a hangulatingadozásait tudnám említeni, van hogy csak úgy szakítani akar a tesómmal (olyan mondacsinált indokok miatt), aztán meg van hogy hónapokig nincs köztük probléma.
2020. aug. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2: Milyen elvonó után ismerted meg?

Egy éves bentlakásos?

2020. aug. 3. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az enyem, kb 2 éven at ekizett heti 1-2x. En mar azutan ismertem meg miutan magatol azt mondta, hogy o nem akarja ezt minden hetvegen csinalni. Velem egyszer kapott be kb egy negyedet, akkor is inkabb en akartam, igy nem tudok nyilatkozni, hogy le tudta-e tenni, de nincsenek elvonasi tunetei vagy hangulatingadozasai.

Viszont igy, hogy 20 eve tolja baratnod parja igy nem hiszem, hkgyt valaha is leszokna mar, ha eddig nem akart tartosan.

2020. aug. 3. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem, elterelőn volt egy kórház addiktológiáján. Pár hónapig volt bent, aztán valamennyit bejárósként. Csernus is kezelte. Van olyan, akinek ez is bejön, csak ritka, mint a fehér holló. Én egy percig nem lennék drogossal.

#2

2020. aug. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!