Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira kilátástalan a helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira kilátástalan a helyzet. Vajon valamikor minden olyan lesz mint régen?

Figyelt kérdés

A barátom év elején szakított a volt a barátnőjével, ami nem sikerült túl békésen. Majdnem 3 évig voltak együtt,még össze is költöztek egy kis időre.


Viszont én megjelentem nyáron az életében, és lehetett látni rajta, hogy napról-napra egyre jobban érzi magát velem. A családja is nagyon megkedvelt, és mindenről őszintén lehetett vele beszélni. Tisztában voltunk azzal,mikor ősszel kezdődik nekem is az egyetem,meg neki is nehezebb lesz. Nagyon sokat beszéltünk erről,mivel a volt barátnője még mindig ott van az egyetemen,


És hát sajnos elég sok emlék visszajött neki,és mondtam szüneteljünk picit, hogy rájöjjön mit is szeretne. Felajánlottam azt, hogy ne beszéljünk egy darabig,hátha rendbe tudja tenni a dolgokat magában. Ő azt mondta,inkább beszéljünk, de ne napi szinten. És tegnap rámírt, hogy minden oké,erre válaszoltam neki, és nem írt vissza...

Tényleg ennyire kilátástalan ez az egész? :( Nagyon szomorú vagyok, mivel 2-3 hónap alatt is rengeteg időt tudtunk együtt tölteni,és nagyon hiányzik.


Mindketten 22 évesek vagyunk


2015. szept. 13. 14:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Jól tetted, hogy elengedted. Majd elmúlik a hiánya szép csendben.
2015. szept. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!