Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszu ido utan elengedtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszu ido utan elengedtem magamban azt aki valamikor nagy keseruseget okozott nekem, egyensulyban is volnek, de azota soha nem ereztem hianyat ujabb probalkozasoknak, jobb talan nekem (es egy esetleges masiknak is ha egyedul maradok? 34F.

Figyelt kérdés
2016. febr. 10. 18:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Én dettó így vagyok vele 30 évesen. Bármondjuk én egyedül maradok egy pici lánykával. Egyáltalán nem bánom a döntésemet.
2016. febr. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hidd el, jobb! Most lehet úgy gondolod, hogy egyedül maradsz, de legalább megadod magadnak azt a lehetőséget, hogy megtaláld a megfelelő párod!
2016. febr. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!