Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hülyére vesz? Vagy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyére vesz? Vagy tényleg csinál ilyet a messenger?

Figyelt kérdés

A baratommal 5 eve vagyuk egyutt, egyutt is elunk. Van egy szamitogep, amit midnletten hasznalunk.

En eppen be akartam lepni a facebookomra, de lattam, bejelentkezve maradt. Jott egy uzenet valami ismeretlen nőtől, de nem bontottam fel. Amit az elejen lattam abbol semmi ertelmeset nem tudtam leszurni.

Na gondoltam megvarom mig felbontja o a telejfonjarol, addig nem lepek ki neki.

Mire legközelebb raneztem mar ki volt torolve az uzenet. Nem emlitettem neki hogy lattam valamit... De ugy jott haza hogy rossz a messengere es csomo ember uzenetet kitorolte...

10 eve van facebookom. Ilyet meg az enyem sosem csinalt.


2020. aug. 3. 16:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Kizárt dolog, hogy magától a messenger ilyet csinálna.


Másrészt meg vicces, ez a "felbontja" szó használata, messenger üzenetnél sosem hallottam még ilyet. :D

2020. aug. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát anyukám, téged hülyének néznek. 😁
2020. aug. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, ne legyél buta kérlek, szerintem ismerkedik a pasid. Minél előbb derítsd ki, hogy mizu van és fel a fejjel, nem kell siránkozni az ilyen gerinctelen fszok miatt. :D


24/L

2020. aug. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
15%
Bár én munkához használom azt a szhart (facebook) azon keresztül tartjuk a kapcs.-t ügyfelekkel,de igen,volt olyan,hogy eltűnt pár üzenet. Sőt,van,hogy random tilt az a szhar és nem látnak minket,nem tudnam írni,annyit látnak csak,h.user ha épp írni nem engedi őket.
2020. aug. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Hm hat erdekes.
2020. aug. 4. 10:39
 16/18 anonim ***** válasza:
De megesik az is,hogy takargatnivalója van. Elolvasta,válaszolt majd törölte. És,hogy ne bukjon le,gondolt arra,hogy töröl még párat és ő fogja benyögni,hogy rossz a messenger,törölt csomó üzit. 50-50%. Lehet már telefonon folytatják a csevelyt,mondjuk Attila vagy Géza néven mentve a telefonkönyvben. Tudnak az emberek nagy sunyik lenni sajnos.
2020. aug. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Igen. De ő nem tudja hogy lattam, vagy hogy bejelentkezve maradt. Akkor igazabol lsemmi ertelme ennek az egesznek. Nem tudom miért hazudik...
2020. aug. 4. 15:31
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Pedig szerintem sejti, hogy lathattal valamit. Persze, gyanusan akkor jon haza ilyen szoveggel. A messenger meg magatol nem torol semmit, foleg nem ilyen jo idozitessel.
2020. aug. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!