Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A egy 36 éves férfi szünet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A egy 36 éves férfi szünet akar akkor mi a teendő? A

Figyelt kérdés

Békén kell hagynom? Ma egy hete hogy nem beszéltünk. Tudom hogy sok problémàja van most, de nem hiszem hogy ez a megoldás.

Mondtam neki hogy ha szakítani akar akkor mondja ezt. De nem mondta... Ez csak kényelmes így neki, de valójában nem kellek már neki?

Tényleg nem értem. Nem vagyunk màr 16 évesek hogy kerülgessük a dolgot. Màsfél éves kapcsolat.


2020. aug. 3. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Azt nem értem, hogy miért kell megvárni, míg egy férfi ide jut. Vedd észre magad, befejezte és kész. Miért kell kapaszkodni nő létedre?
2020. aug. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Általában az ilyen szünet dolog egyenlő a szakítással. Egyszerűen nincs benne annyi, hogy eléd álljon és megmondja, hogy vége.
2020. aug. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Egyet értek a 2.válaszolóval. sajnos felejtős. Én sem értem,hogy mire jó ez, de vannak ilyen emberek. És valóban...nincs benne annyi.
2020. aug. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Nekem ez a szünet dolog olyan, hogy nem akar veled lenni, de talonban tart egy ideig hátha meggondolja magát, avagy közben talál valaki mást. Ugyanakkor nem tudom mi váltotta ki a szünetet, de ha nem csináltál semmi extrémet nem várnám meg helyedben a szünet végét.
2020. aug. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

15-20 év után megérteném, annyi idő alatt be lehet sokallni. Egy fél élet után kellhet az embernek egy szusszanásnyi idő. De másfél év? Másfél év az semmi, ennyi idő alatt megismerni se lehet egymást teljesen, de ő már rád is unt. Így teljesen értelmetlen folytatni.

Valószínűleg van egy jobb parti neki a láthatáron, csak nem akar két szék közül a földre esni.

2020. aug. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%

Szünet azt jelenti hogy legàlisan kefèl meg bàrkit, viszonyt folytat, ha megsem jön be akkor előkap tèged mint nyuszit a kalapból.

A szünet minden esetben megcsalás, a kapcsolat vège.

2020. aug. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
A szünet minden korban bohóckodás, csak egyszerűbb ezt mondani
2020. aug. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%
Még kell várni a becsengőt, vagy beülni egy másik órára, amit már a szünetben elkezdenék. Jobbat nem tudsz tenni.
2020. aug. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
60%
Nagyjából az ami egy 36 éves nőnél
2020. aug. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!