Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny vagyok a páromra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok a páromra?

Figyelt kérdés

Mielőtt összejöttünk volna, nagyon imponált, hogy ő neki ennyi minden megadatott, de az idő előrehaladtával egyre jobban zavarni kezdtek ezek a dolgok. Extrovertált típus, hatalmas baráti köre van, jómódú, szerető családja van, tanulmányok terén is sikeresebb nálam. Ő neki kb. mindene megvan, ami nekem, ő mindenben olyan, ami én csak szeretnék lenni.


Mit tudnék kezdeni ezzel az érzéssel?



2020. aug. 4. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, az vagy.
2020. aug. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
költői kérdés volt, nyuszi
2020. aug. 4. 14:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Sztem ez inkabb bizonyos szinten irigyseg mint feltekenyseg, de fogalmam nincs mit tudnal tenni ellene. Szerintem a legjobb az hogy erdeklodest mutatsz iranta, vagy azon dolgok irant amiben jobb es te is jobb szeretnel lenni, igy lehet mozditana valamit valamerre
2020. aug. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolatban régen rossz, ha versengés van ki a jobb, okosabb, vagy kinek mi adatott meg korábban. Ha kevésnek érzed magad hozzá akkor nincs is miről beszélni.
2020. aug. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha így érzel, az a kapcsolat halála. Idő kérdése, hogy rejtve mikor fogod hátba támadni, és megpróbálni elvenni mindazt tőle amit ő teremtett meg, ha már látod, hogy nem tudod pumpolni. Tipikus,..
2020. aug. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Eddig azért sírtatok hogy nincs normális férfi. Most hogy találtál egyet már ez is baj...
2020. aug. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A nőknek semmi sem jó. Itt a példa rá:)
2020. aug. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!