Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne akaszkodja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne akaszkodjak rá a páromra, ne legyek ennyire féltékeny?

Figyelt kérdés
Gondolom a saját bizonytalanságomból fakad ez, pedig sokan mondják hogy látszik a páromon, hogy mennyire szeret és rá se nézne más nőre, de nem tudok mit kezdeni ezekkel az érzésekkel. Ha felhozza hogy esetleg elmenne a haverjaival valamerre egyszerre elkap a gyomorideg és felhúzom magam, pedig sose megy sehova nélkülem, van egy kislánya a régi kapcsolatából, ha csak felhívja már elkap a féltékenység. Ha írok neki és nem válaszol mindig ideges leszek, hogy mással beszél, és itt nem arra gondolok, hogy más nőkkel, mert tudom hogy nem, hanem csak hogy bárki mással. Tudom hogy ez nagyon beteges, de szerintetek mit tudok ezellen tenni? Volt már valaki így?
2020. febr. 22. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Önbizalom és idő. Ha évekig élsz mellette és látod, hogy mit (nem) csinál, egy idő után te magad is elhiszed majd, hogy ő nem olyan.

Másrészt meg magadról kell elhinned, hogy vagy olyan jó, más ne kelljen. Ehhez önbizalom kell.

2020. febr. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért utálod annyira magad, hogy egy darab eldoható szemétnek hiszed magad, akit a párod egyik nap, mert olyanja van, kihajít? Kicsit gondold át, mert ez nem holmi bizonytalanság magadban,hanem eléggé komoly paranoia. Nagyon nem szereted magad. Így hogy szeressen bárki is?
2020. febr. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is beteg vagyok. Csak is a fizikai kifárasztás segít! Ha begubózok a szobába akkor előjön a zőldszemű szörny... Szegény kedvesem kapja a savazást.

Nekem sincs önbizalmam sajnos.

2020. febr. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Tedd fel magadnak a kérdést: azt akarod, hogy elhagyjon?

Te is tudod, hogy ezzel a viselkedéssel tönkre teszed a kapcsolatotokat.

2020. febr. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szakember is segíthet. Egy idő után az ilyen viselkedés kiakasztó... Mindig számonkérés: "miért tetted ezt" "miért tetted azt" "miért nem írtál vissza rögtön", ha üzenetet ír: "aha, biztos ellenkező neműnek írja" stb... Állandó örökös gyanakvás el fogja rontani a kapcsolatot.
2020. febr. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!